Matcher 2020 Lägg till i kalender

Gå till aktuella matcher
Visa omgångar

Omgång 101

Sön 14 jun 13:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

1 : 0

(1 : 0)

TFK

Täby FK

Sön 14 jun 14:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 2

(1 : 1)

GIF

Gefle IF FF

Sön 14 jun 14:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

3 : 2

(1 : 1)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 14 jun 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

0 : 1

(0 : 0)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 14 jun 15:30 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

4 : 0

(2 : 0)

IFKB

IFK Berga

Sön 14 jun 16:00 | Jernvallen A-plan SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 1

(0 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Sön 14 jun 16:30 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

1 : 1

(0 : 0)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Sön 14 jun 19:30 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

4 : 1

(2 : 1)

IFKL

IFK Luleå

Sön 14 jun 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 2

(0 : 1)

LGIF

Lindome GIF

Sön 14 jun 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

1 : 0

(0 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Sön 14 jun 15:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 0

(1 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Sön 14 jun 15:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 2

(0 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Sön 14 jun 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 1

(0 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Sön 14 jun 16:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

1 : 1

(1 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sön 14 jun 16:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 1

(0 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 14 jun 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

1 : 0

(1 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Omgång 102

Ons 17 jun 16:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

0 : 1

(0 : 1)

VIF

Vasalund

Ons 17 jun 16:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

2 : 1

(0 : 1)

TTG

Team TG FF

Ons 17 jun 18:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

3 : 4

(2 : 4)

IFKH

IFK Haninge

Ons 17 jun 19:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

TFK

Täby FK

2 : 3

(1 : 1)

IFS

IF Sylvia

Ons 17 jun 19:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 2

(0 : 1)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Ons 17 jun 19:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

1 : 1

(0 : 1)

SFK

Sollentuna FF

Ons 17 jun 19:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

3 : 1

(3 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Ons 17 jun 19:30 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

1 : 4

(0 : 3)

IKFT

IK Frej Täby

Ons 17 jun 19:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

1 : 3

(0 : 1)

FCLC

FC Linköping City

Ons 17 jun 19:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 2

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Ons 17 jun 19:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

(1 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Ons 17 jun 19:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

2 : 1

(0 : 0)

LBK

Lunds BK

Ons 17 jun 19:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

3 : 3

(3 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Ons 17 jun 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

0 : 1

(0 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Ons 17 jun 19:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

2 : 2

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

Ons 17 jun 19:30 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

1 : 1

(1 : 1)

TIF

Torns IF

Omgång 103

Sön 21 jun 12:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 1

(1 : 1)

IFKL

IFK Luleå

Sön 21 jun 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

1 : 1

(0 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Sön 21 jun 15:30 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

7 : 1

(4 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 21 jun 17:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

3 : 1

(0 : 0)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Sön 21 jun 19:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

2 : 0

(1 : 0)

IFKB

IFK Berga

Sön 21 jun 19:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

1 : 0

(0 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Mån 22 jun 19:30 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

1 : 1

(1 : 1)

TFK

Täby FK

Mån 22 jun 20:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 1

(0 : 0)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 21 jun 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

1 : 1

(0 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sön 21 jun 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

3 : 1

(2 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Sön 21 jun 15:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 3

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Sön 21 jun 15:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 3

(2 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 21 jun 15:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

1 : 3

(0 : 1)

UBK

Utsiktens BK

Sön 21 jun 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

3 : 0

(2 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Sön 21 jun 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 0

(1 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Mån 22 jun 19:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

3 : 2

(2 : 1)

FKK

FK Karlskrona

Omgång 104

Lör 27 jun 14:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

0 : 2

(0 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Lör 27 jun 14:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

1 : 2

(0 : 1)

IFKH

IFK Haninge

Lör 27 jun 16:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

TFK

Täby FK

1 : 0

(0 : 0)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 27 jun 16:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 3

(1 : 2)

IFS

IF Sylvia

Lör 27 jun 16:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

3 : 0

(2 : 0)

VIF

Vasalund

Lör 27 jun 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

1 : 1

(0 : 0)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 28 jun 14:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

3 : 3

(0 : 1)

TTG

Team TG FF

Sön 28 jun 18:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

2 : 1

(1 : 1)

IFKL

IFK Luleå

Fre 26 jun 19:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

0 : 1

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Lör 27 jun 12:30 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

2 : 2

(0 : 2)

FKK

FK Karlskrona

Lör 27 jun 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

1 : 0

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Lör 27 jun 15:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 2

(0 : 1)

LBK

Lunds BK

Lör 27 jun 15:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 1

(0 : 0)

TIF

Torns IF

Lör 27 jun 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 4

(0 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 27 jun 16:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

2 : 2

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 28 jun 13:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 0

(0 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Omgång 105

Tis 30 jun 19:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

3 : 1

(2 : 1)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Ons 1 jul 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

2 : 1

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Ons 1 jul 16:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

1 : 4

(0 : 2)

GIF

Gefle IF FF

Ons 1 jul 17:30 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

3 : 0

(0 : 0)

IFKB

IFK Berga

Ons 1 jul 19:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

0 : 1

(0 : 0)

IFBP

IF Brommapojkarna

Ons 1 jul 19:00 | Jernvallen A-plan SLUT

SIF

Sandvikens IF

2 : 2

(2 : 1)

TFK

Täby FK

Ons 1 jul 20:00 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

4 : 0

(2 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Tor 2 jul 19:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

6 : 0

(3 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Ons 1 jul 19:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

0 : 3

(0 : 2)

BoIS

Landskrona BoIS

Ons 1 jul 19:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

3 : 1

(1 : 1)

EIF

Eskilsminne IF

Ons 1 jul 19:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

0 : 1

(0 : 1)

UBK

Utsiktens BK

Ons 1 jul 19:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 0

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Ons 1 jul 19:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

3 : 0

(3 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Ons 1 jul 19:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

2 : 3

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Ons 1 jul 19:30 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

3 : 1

(2 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Ons 1 jul 20:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 1

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Omgång 106

Sön 5 jul 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

TFK

Täby FK

5 : 1

(3 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 5 jul 14:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

2 : 1

(0 : 1)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 5 jul 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

0 : 0

(0 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 5 jul 16:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

0 : 4

(0 : 2)

SIF

Sandvikens IF

Sön 5 jul 16:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

1 : 2

(0 : 1)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 5 jul 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

3 : 0

(2 : 0)

IFKH

IFK Haninge

Sön 5 jul 17:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

0 : 1

(0 : 1)

IFKL

IFK Luleå

Mån 6 jul 19:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

2 : 1

(1 : 1)

VIF

Vasalund

Sön 5 jul 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

2 : 2

(2 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 5 jul 14:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

7 : 1

(2 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 5 jul 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

1 : 1

(1 : 1)

TIF

Torns IF

Sön 5 jul 15:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 0

(1 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

Sön 5 jul 15:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

4 : 4

(3 : 1)

LBK

Lunds BK

Sön 5 jul 15:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

4 : 0

(1 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Sön 5 jul 17:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 0

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Mån 6 jul 19:30 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

1 : 1

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Omgång 107

Fre 10 jul 19:00 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

2 : 0

(0 : 0)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 11 jul 13:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 2

(0 : 1)

GIF

Gefle IF FF

Lör 11 jul 13:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

3 : 1

(2 : 0)

TFK

Täby FK

Lör 11 jul 14:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

3 : 2

(2 : 1)

KIF

Karlslunds IF FK

Lör 11 jul 14:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

2 : 2

(0 : 2)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Lör 11 jul 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

5 : 3

(3 : 1)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 11 jul 16:00 | Jernvallen A-plan SLUT

SIF

Sandvikens IF

2 : 1

(0 : 1)

SFK

Sollentuna FF

Lör 11 jul 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

4 : 2

(1 : 0)

IFKB

IFK Berga

Lör 11 jul 12:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

3 : 1

(0 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Lör 11 jul 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

3 : 1

(1 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Lör 11 jul 15:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

1 : 3

(0 : 2)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 11 jul 15:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

0 : 6

(0 : 1)

FCLC

FC Linköping City

Lör 11 jul 15:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 3

(0 : 1)

LGIF

Lindome GIF

Lör 11 jul 15:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

3 : 0

(1 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 11 jul 15:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

0 : 1

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Lör 11 jul 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

4 : 0

(3 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Omgång 108

Ons 15 jul 18:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

3 : 2

(1 : 1)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Ons 15 jul 19:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

2 : 0

(1 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Ons 15 jul 19:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

2 : 4

(0 : 2)

IFKL

IFK Luleå

Ons 15 jul 19:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

0 : 0

(0 : 0)

IFS

IF Sylvia

Ons 15 jul 19:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

0 : 0

(0 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Ons 15 jul 19:30 | Tibblevallen (Täby SC 1) SLUT

TFK

Täby FK

0 : 2

(0 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Ons 15 jul 19:30 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

3 : 4

(0 : 2)

NBIS

Nyköpings BIS

Ons 15 jul 20:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

2 : 1

(1 : 1)

IFKH

IFK Haninge

Ons 15 jul 19:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

5 : 1

(2 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Ons 15 jul 19:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

1 : 4

(1 : 2)

OAIK

Oskarshamns AIK

Ons 15 jul 19:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 0

(2 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Ons 15 jul 19:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

0 : 1

(0 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Ons 15 jul 19:30 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 2

(0 : 0)

TIF

Torns IF

Ons 15 jul 19:30 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

(0 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Ons 15 jul 19:30 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

2 : 0

(2 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Ons 15 jul 20:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

4 : 0

(2 : 0)

LBK

Lunds BK

Omgång 109

Lör 18 jul 13:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

1 : 2

(0 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Sön 19 jul 14:00 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

7 : 0

(5 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 19 jul 14:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

1 : 0

(1 : 0)

IFKB

IFK Berga

Sön 19 jul 15:30 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

4 : 0

(2 : 0)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 19 jul 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

3 : 0

(2 : 0)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Sön 19 jul 16:00 | Jernvallen A-plan SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 2

(0 : 1)

IFS

IF Sylvia

Sön 19 jul 16:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 3

(1 : 2)

TFK

Täby FK

Sön 19 jul 17:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

1 : 0

(1 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Lör 18 jul 14:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

0 : 2

(0 : 1)

LGIF

Lindome GIF

Lör 18 jul 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

0 : 0

(0 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 19 jul 12:30 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

1 : 0

(0 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 19 jul 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

1 : 2

(0 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 19 jul 14:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 2

(0 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Sön 19 jul 14:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 3

(1 : 2)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Sön 19 jul 15:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 0

(1 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sön 19 jul 15:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

2 : 1

(2 : 1)

FCLC

FC Linköping City

Omgång 110

Lör 8 aug 14:00 | Tibblevallen (Täby SC 1) SLUT

TFK

Täby FK

0 : 1

(0 : 1)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 8 aug 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

4 : 0

(2 : 0)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 8 aug 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

1 : 2

(0 : 2)

IFKH

IFK Haninge

Lör 8 aug 16:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

1 : 2

(0 : 1)

GIF

Gefle IF FF

Lör 8 aug 16:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

3 : 2

(3 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Lör 8 aug 17:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 0

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 9 aug 15:30 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

1 : 0

(1 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Sön 9 aug 15:30 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

1 : 4

(0 : 1)

VIF

Vasalund

Fre 7 aug 19:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

2 : 2

(1 : 1)

UBK

Utsiktens BK

Fre 7 aug 19:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 4

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

Lör 8 aug 15:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

2 : 2

(2 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 8 aug 15:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

5 : 0

(4 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Lör 8 aug 15:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 1

(0 : 1)

LBK

Lunds BK

Lör 8 aug 15:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

2 : 2

(1 : 1)

TIF

Torns IF

Lör 8 aug 16:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 0

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 9 aug 16:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 0

(1 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 111

Ons 12 aug 16:00 | Jernvallen A-plan SLUT

SIF

Sandvikens IF

6 : 1

(3 : 0)

TTG

Team TG FF

Ons 12 aug 18:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

1 : 1

(1 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Ons 12 aug 18:30 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 4

(1 : 2)

IFKL

IFK Luleå

Ons 12 aug 19:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

1 : 1

(1 : 1)

IFS

IF Sylvia

Ons 12 aug 19:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

0 : 1

(0 : 0)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Ons 12 aug 19:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

0 : 3

(0 : 2)

TFK

Täby FK

Ons 12 aug 19:30 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

2 : 3

(1 : 2)

VIF

Vasalund

Ons 12 aug 20:00 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

4 : 3

(2 : 0)

IKFT

IK Frej Täby

Ons 12 aug 18:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 2

(1 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Ons 12 aug 19:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

1 : 1

(0 : 1)

LBK

Lunds BK

Ons 12 aug 19:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

0 : 3

(0 : 2)

IFKV

IFK Värnamo

Ons 12 aug 19:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

1 : 1

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Ons 12 aug 19:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

4 : 0

(2 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Ons 12 aug 19:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

3 : 1

(2 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Ons 12 aug 19:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 1

(0 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Ons 12 aug 20:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

2 : 1

(2 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Omgång 112

Sön 16 aug 14:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

1 : 0

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 16 aug 14:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

2 : 1

(0 : 0)

IFKB

IFK Berga

Sön 16 aug 14:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

4 : 1

(1 : 0)

TFK

Täby FK

Sön 16 aug 15:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

0 : 2

(0 : 1)

IFS

IF Sylvia

Sön 16 aug 15:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

0 : 1

(0 : 0)

IFKH

IFK Haninge

Sön 16 aug 15:30 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

2 : 2

(0 : 1)

SIF

Sandvikens IF

Sön 16 aug 16:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

1 : 1

(1 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 16 aug 17:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

4 : 0

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Lör 15 aug 15:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

4 : 5

(1 : 2)

FCT

FC Trollhättan

Lör 15 aug 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

2 : 0

(1 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 16 aug 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 6

(0 : 3)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Sön 16 aug 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 3

(0 : 2)

SAIK

Skövde AIK

Sön 16 aug 14:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

1 : 1

(1 : 1)

TIF

Tvååkers IF

Sön 16 aug 16:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

2 : 0

(1 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Mån 17 aug 18:30 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

0 : 4

(0 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Ons 21 okt 19:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 2

(1 : 1)

LGIF

Lindome GIF

Omgång 113

Lör 22 aug 14:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

1 : 2

(0 : 0)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Lör 22 aug 16:00 | Jernvallen A-plan SLUT

SIF

Sandvikens IF

3 : 2

(1 : 0)

IFKH

IFK Haninge

Lör 22 aug 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

0 : 0

(0 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Lör 22 aug 17:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

1 : 1

(0 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Sön 23 aug 14:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

1 : 2

(1 : 1)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 23 aug 15:00 | Tibblevallen (Täby SC 1) SLUT

TFK

Täby FK

3 : 0

(1 : 0)

IFKL

IFK Luleå

Sön 23 aug 15:30 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

2 : 1

(1 : 1)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 23 aug 16:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 2

(1 : 2)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 22 aug 12:30 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

0 : 0

(0 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 22 aug 14:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

3 : 2

(2 : 1)

FCLC

FC Linköping City

Lör 22 aug 14:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

3 : 2

(0 : 0)

LBK

Lunds BK

Lör 22 aug 15:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 0

(1 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Lör 22 aug 15:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 0

(1 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Lör 22 aug 16:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

3 : 2

(3 : 1)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 22 aug 18:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 2

(0 : 1)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 23 aug 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

1 : 1

(0 : 1)

TIF

Torns IF

Omgång 114

Lör 29 aug 13:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

0 : 0

(0 : 0)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 29 aug 13:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 2

(2 : 1)

SIF

Sandvikens IF

Lör 29 aug 14:00 | Tibblevallen (Täby SC 1) SLUT

TFK

Täby FK

2 : 1

(2 : 0)

IFKB

IFK Berga

Lör 29 aug 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

1 : 2

(0 : 1)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Lör 29 aug 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

1 : 2

(0 : 1)

SFK

Sollentuna FF

Lör 29 aug 16:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

3 : 2

(2 : 1)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 29 aug 17:00 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

2 : 4

(1 : 2)

VIF

Vasalund

Sön 30 aug 14:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

3 : 4

(1 : 3)

IFS

IF Sylvia

Lör 29 aug 13:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 1

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Lör 29 aug 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

2 : 0

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Lör 29 aug 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

2 : 2

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Lör 29 aug 14:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

1 : 3

(1 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Lör 29 aug 15:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

2 : 1

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Lör 29 aug 15:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

2 : 2

(2 : 1)

QFIF

Qviding FIF

Lör 29 aug 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

2 : 2

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Sön 30 aug 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

4 : 2

(2 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Omgång 115

Ons 2 sep 18:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

1 : 3

(1 : 3)

TFK

Täby FK

Ons 2 sep 19:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

2 : 3

(1 : 1)

IKFT

IK Frej Täby

Ons 2 sep 19:00 | Jernvallen VM-arenan SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 1

(0 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Ons 2 sep 19:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

3 : 3

(0 : 3)

VIF

Vasalund

Ons 2 sep 19:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

5 : 0

(3 : 0)

IFKB

IFK Berga

Ons 2 sep 19:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

2 : 0

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Ons 2 sep 19:30 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

1 : 0

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Ons 2 sep 19:30 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

2 : 0

(2 : 0)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Ons 2 sep 19:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

0 : 1

(0 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Ons 2 sep 19:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 0

(1 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Ons 2 sep 19:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

4 : 1

(1 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Ons 2 sep 19:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 0

(0 : 0)

TIF

Torns IF

Ons 2 sep 19:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

1 : 1

(1 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Ons 2 sep 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 1

(0 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Ons 2 sep 19:30 | Övrevi C SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 2

(1 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Ons 2 sep 20:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

1 : 0

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Omgång 116

Lör 5 sep 13:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

0 : 2

(0 : 0)

IFKH

IFK Haninge

Sön 6 sep 14:00 | Tibblevallen (Täby SC 1) SLUT

TFK

Täby FK

0 : 0

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 6 sep 14:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

0 : 1

(0 : 1)

TTG

Team TG FF

Sön 6 sep 14:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

3 : 1

(2 : 1)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Sön 6 sep 14:00 | Jernvallen VM-arenan SLUT

SIF

Sandvikens IF

2 : 2

(1 : 1)

IFKL

IFK Luleå

Sön 6 sep 15:30 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

4 : 0

(1 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 6 sep 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

0 : 1

(0 : 0)

IFBP

IF Brommapojkarna

Ons 28 okt 18:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 5 sep 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 1

(0 : 1)

TIF

Tvååkers IF

Sön 6 sep 13:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

2 : 1

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Sön 6 sep 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

3 : 0

(2 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Sön 6 sep 14:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

2 : 2

(0 : 1)

UBK

Utsiktens BK

Sön 6 sep 14:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

0 : 0

(0 : 0)

LBK

Lunds BK

Sön 6 sep 15:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 2

(1 : 2)

FCLC

FC Linköping City

Sön 6 sep 15:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

(0 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sön 6 sep 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

4 : 1

(1 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Omgång 117

Lör 12 sep 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

1 : 4

(1 : 2)

VIF

Vasalund

Lör 12 sep 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

2 : 1

(1 : 1)

SIF

Sandvikens IF

Lör 12 sep 17:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

1 : 2

(0 : 1)

KIF

Karlslunds IF FK

Lör 12 sep 17:00 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

4 : 0

(1 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Sön 13 sep 13:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

3 : 2

(1 : 0)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 13 sep 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

0 : 4

(0 : 1)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 13 sep 15:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 3

(0 : 1)

IFKB

IFK Berga

Sön 13 sep 16:30 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

0 : 4

(0 : 1)

TFK

Täby FK

Lör 12 sep 13:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

0 : 2

(0 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 12 sep 13:30 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

1 : 0

(1 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 12 sep 13:30 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

1 : 1

(1 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 12 sep 15:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

3 : 2

(2 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Lör 12 sep 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

1 : 1

(0 : 1)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 12 sep 15:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 1

(0 : 1)

TIF

Torns IF

Lör 12 sep 15:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

2 : 0

(0 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 13 sep 17:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

0 : 1

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Omgång 118

Fre 18 sep 19:00 | Tibblevallen (Täby SC 1) SLUT

TFK

Täby FK

2 : 2

(1 : 1)

IFKH

IFK Haninge

Fre 18 sep 19:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

1 : 1

(0 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Lör 19 sep 13:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

1 : 0

(0 : 0)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 19 sep 14:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

5 : 1

(1 : 1)

IFKL

IFK Luleå

Lör 19 sep 15:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 1

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Lör 19 sep 16:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

4 : 3

(1 : 2)

IFKB

IFK Berga

Lör 19 sep 18:30 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

4 : 0

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 20 sep 14:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

3 : 0

(0 : 0)

IFS

IF Sylvia

Lör 19 sep 13:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

1 : 1

(0 : 0)

LBK

Lunds BK

Lör 19 sep 13:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

6 : 0

(2 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Lör 19 sep 15:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

3 : 1

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Lör 19 sep 15:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

4 : 0

(3 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Lör 19 sep 15:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

2 : 1

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Lör 19 sep 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

3 : 0

(2 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Lör 19 sep 16:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

1 : 3

(1 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Lör 19 sep 17:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 0

(0 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Omgång 119

Ons 23 sep 16:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

4 : 1

(2 : 0)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Ons 23 sep 17:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 6

(2 : 1)

IFKH

IFK Haninge

Ons 23 sep 18:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

3 : 0

(1 : 0)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Ons 23 sep 19:00 | Jernvallen VM-arenan SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 0

(0 : 0)

IFBP

IF Brommapojkarna

Ons 23 sep 19:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

2 : 1

(0 : 1)

TFK

Täby FK

Ons 23 sep 19:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

1 : 1

(1 : 0)

IFS

IF Sylvia

Ons 23 sep 19:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

6 : 2

(2 : 2)

SFK

Sollentuna FF

Ons 23 sep 20:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

3 : 2

(2 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Ons 23 sep 19:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

3 : 1

(2 : 1)

FKK

FK Karlskrona

Ons 23 sep 19:00 | Övrevi C SLUT

TIF

Tvååkers IF

0 : 2

(0 : 1)

BoIS

Landskrona BoIS

Ons 23 sep 19:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

0 : 0

(0 : 0)

LBK

Lunds BK

Ons 23 sep 19:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 1

(0 : 1)

OAIK

Oskarshamns AIK

Ons 23 sep 19:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

3 : 2

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Ons 23 sep 19:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

5 : 3

(2 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Ons 23 sep 20:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

2 : 0

(0 : 0)

TIF

Torns IF

Ons 23 sep 20:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 2

(1 : 2)

UBK

Utsiktens BK

Omgång 120

Lör 26 sep 13:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

1 : 2

(0 : 1)

VIF

Vasalund

Sön 27 sep 13:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

1 : 1

(1 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Sön 27 sep 14:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

0 : 0

(0 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Sön 27 sep 15:00 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

1 : 0

(1 : 0)

IFKL

IFK Luleå

Sön 27 sep 15:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 2

(1 : 1)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 27 sep 15:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

2 : 0

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 27 sep 16:00 | Tibblevallen (Täby SC 1) SLUT

TFK

Täby FK

2 : 0

(0 : 0)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Sön 27 sep 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

1 : 3

(0 : 1)

SIF

Sandvikens IF

Lör 26 sep 15:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

3 : 0

(1 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Lör 26 sep 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 0

(0 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 27 sep 13:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

0 : 1

(0 : 1)

LGIF

Lindome GIF

Sön 27 sep 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

1 : 2

(0 : 1)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 27 sep 14:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

4 : 0

(2 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 27 sep 15:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

4 : 3

(1 : 2)

FCLC

FC Linköping City

Sön 27 sep 15:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 0

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sön 27 sep 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 0

(2 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Omgång 121

Lör 3 okt 13:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

3 : 1

(2 : 0)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 3 okt 15:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 2

(1 : 1)

IFKB

IFK Berga

Lör 3 okt 16:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

2 : 2

(2 : 1)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 4 okt 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

2 : 3

(2 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Sön 4 okt 16:00 | Nyabvallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

4 : 0

(1 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 4 okt 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

2 : 2

(1 : 1)

IFKH

IFK Haninge

Sön 4 okt 18:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

3 : 1

(1 : 0)

TFK

Täby FK

Ons 28 okt 16:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 3 okt 13:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

1 : 0

(1 : 0)

TIF

Torns IF

Lör 3 okt 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 1

(0 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 3 okt 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 1

(0 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Lör 3 okt 15:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

3 : 2

(2 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Lör 3 okt 15:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

4 : 1

(1 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Lör 3 okt 16:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

1 : 1

(0 : 1)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 3 okt 18:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 1

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sön 4 okt 14:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 2

(2 : 2)

UBK

Utsiktens BK

Omgång 122

Tor 23 jul 19:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

3 : 2

(1 : 1)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Ons 7 okt 18:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

0 : 1

(0 : 0)

IKFT

IK Frej Täby

Ons 7 okt 18:00 | Jernvallen VM-arenan SLUT

SIF

Sandvikens IF

4 : 1

(1 : 0)

VIF

Vasalund

Ons 7 okt 18:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

1 : 2

(0 : 0)

IFS

IF Sylvia

Ons 7 okt 19:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

TFK

Täby FK

1 : 6

(1 : 2)

SFK

Sollentuna FF

Ons 7 okt 19:30 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

1 : 4

(0 : 3)

GIF

Gefle IF FF

Ons 7 okt 20:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

2 : 2

(0 : 1)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Ons 21 okt 19:00 | Arcushallen SLUT

IFKL

IFK Luleå

2 : 1

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Ons 7 okt 18:00 | Övrevi C SLUT

TIF

Tvååkers IF

3 : 0

(2 : 0)

LBK

Lunds BK

Ons 7 okt 18:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

4 : 4

(2 : 3)

OAIK

Oskarshamns AIK

Ons 7 okt 19:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

2 : 0

(1 : 0)

TIF

Torns IF

Ons 7 okt 20:00 | Vapenvallen SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 1

(2 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

Ons 7 okt 20:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 1

(0 : 1)

FCLC

FC Linköping City

Ons 7 okt 20:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 2

(1 : 1)

EIF

Eskilsminne IF

Ons 7 okt 20:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

1 : 2

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Ons 7 okt 20:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 0

(2 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Omgång 123

Lör 10 okt 13:00 | Örnsro IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 0

(1 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 11 okt 13:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

0 : 0

(0 : 0)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 11 okt 14:00 | Jernvallen VM-arenan SLUT

SIF

Sandvikens IF

3 : 0

(2 : 0)

IFKB

IFK Berga

Sön 11 okt 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

IKFT

IK Frej Täby

2 : 2

(2 : 1)

SFK

Sollentuna FF

Sön 11 okt 14:00 | Våxnäs IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

5 : 2

(3 : 1)

IFKH

IFK Haninge

Sön 11 okt 16:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

1 : 5

(0 : 4)

GIF

Gefle IF FF

Sön 11 okt 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF FK

3 : 0

(2 : 0)

TFK

Täby FK

Mån 12 okt 17:30 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalund

2 : 1

(1 : 0)

IFKL

IFK Luleå

Lör 10 okt 14:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

2 : 5

(1 : 3)

UBK

Utsiktens BK

Sön 11 okt 13:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 0

(1 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Sön 11 okt 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 1

(0 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 11 okt 14:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

1 : 2

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sön 11 okt 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 0

(2 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sön 11 okt 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

3 : 0

(1 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sön 11 okt 16:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 0

(2 : 0)

LBK

Lunds BK

Mån 12 okt 19:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

1 : 2

(1 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 124

Lör 17 okt 13:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 SLUT

TFK

Täby FK

1 : 1

(1 : 0)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 17 okt 14:00 | Bergavik IP 1 SLUT

IFKB

IFK Berga

1 : 5

(1 : 3)

VIF

Vasalund

Lör 17 okt 14:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

2 : 1

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Lör 17 okt 17:00 | Grimsta IP SLUT

IFBP

IF Brommapojkarna

4 : 1

(3 : 1)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 17 okt 17:00 | Torvalla IP 1 SLUT

IFKH

IFK Haninge

2 : 1

(1 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 18 okt 14:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

0 : 4

(0 : 4)

TTG

Team TG FF

Sön 18 okt 14:00 | Tingvalla IP SLUT

IFKF

IF Karlstad Fotboll

0 : 1

(0 : 1)

SIF

Sandvikens IF

Sön 18 okt 14:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

1 : 1

(1 : 0)

IFKL

IFK Luleå

Lör 17 okt 13:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 1

(1 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Lör 17 okt 13:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

3 : 0

(2 : 0)

FKK

FK Karlskrona

Lör 17 okt 14:00 | Övrevi C SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 1

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Lör 17 okt 14:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

3 : 5

(2 : 2)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 17 okt 15:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

3 : 0

(2 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 17 okt 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

2 : 1

(1 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 17 okt 17:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

4 : 0

(4 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Sön 18 okt 17:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

3 : 2

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Omgång 125

Lör 24 okt 13:00 | Örnsro IP LIVE

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

1 : 0

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF FK

Lör 24 okt 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1 LIVE

TFK

Täby FK

0 : 0

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 24 okt 14:00 | Jernvallen A-plan LIVE

SIF

Sandvikens IF

0 : 0

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 24 okt 14:00 | Bergavik IP 1 LIVE

IFKB

IFK Berga

0 : 0

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 24 okt 17:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Sön 25 okt 13:00 | Rosvalla IP A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Sön 25 okt 14:00 | Arcushallen

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Sön 25 okt 16:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 24 okt 13:00 | Valhalla Konstgräs LIVE

QFIF

Qviding FIF

0 : 2

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

Lör 24 okt 14:00 | Karlskrona IP A-plan LIVE

FKK

FK Karlskrona

0 : 0

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 24 okt 14:00 | Harlyckans IP 1 LIVE

EIF

Eskilsminne IF

0 : 0

(- : -)

UBK

Utsiktens BK

Lör 24 okt 15:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 24 okt 15:00 | Vapenvallen

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Sön 25 okt 14:00 | Lindevi IP Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 25 okt 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Mån 26 okt 19:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Omgång 126

Lör 31 okt 13:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 31 okt 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 31 okt 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF FK

- : -

(- : -)

IFKB

IFK Berga

Sön 1 Nov 13:00 | Tingvalla IP

IFKF

IF Karlstad Fotboll

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 1 Nov 15:00 | Torvalla IP 1

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 1 Nov 15:00 | Grimsta IP

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Sön 1 Nov 15:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 1 Nov 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Fre 30 okt 19:30 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 31 okt 13:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 31 okt 13:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 31 okt 14:00 | Övrevi C

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 31 okt 14:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 31 okt 15:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 31 okt 15:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 31 okt 15:00 | Ruddalen Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Omgång 127

Fre 6 Nov 19:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 7 Nov 13:00 | Tingvalla IP

IFKF

IF Karlstad Fotboll

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 7 Nov 14:00 | Bergavik IP 1

IFKB

IFK Berga

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 7 Nov 14:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 7 Nov 17:00 | Grimsta IP

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Sön 8 Nov 13:00 | Rosvalla IP A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 8 Nov 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 8 Nov 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF FK

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Lör 7 Nov 13:00 | Lindevi IP Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Lör 7 Nov 13:00 | Idrottsparken Motala A

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 7 Nov 14:00 | Karlskrona IP A-plan

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 7 Nov 15:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 7 Nov 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 7 Nov 16:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 7 Nov 16:00 | Ruddalen Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Sön 8 Nov 17:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Omgång 128

Lör 14 Nov 13:00 | Örnsro IP

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Lör 14 Nov 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 14 Nov 15:00 | Torvalla IP 1

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

IFKB

IFK Berga

Lör 14 Nov 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 15 Nov 14:00 | Jernvallen A-plan

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 15 Nov 15:30 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF FK

Sön 15 Nov 16:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 15 Nov 16:00 | Arcushallen

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Fre 13 Nov 19:00 | Valhalla Konstgräs

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

UBK

Utsiktens BK

Fre 13 Nov 19:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 14 Nov 14:00 | Övrevi C

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 14 Nov 14:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 14 Nov 15:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 14 Nov 15:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Sön 15 Nov 15:00 | Gasten IP

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Sön 15 Nov 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 129

Lör 21 Nov 14:00 | Jernvallen A-plan

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 21 Nov 14:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 21 Nov 14:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 21 Nov 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 21 Nov 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF FK

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Lör 21 Nov 17:00 | Grimsta IP

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 22 Nov 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Sön 22 Nov 16:00 | Bergavik IP 1

IFKB

IFK Berga

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Fre 20 Nov 19:00 | Idrottsparken Motala A

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 21 Nov 13:00 | Lindevi IP Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 21 Nov 14:00 | Övrevi C

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 21 Nov 14:00 | Ruddalen Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 21 Nov 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 21 Nov 15:00 | Gasten IP

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 21 Nov 17:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 22 Nov 17:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 130

Sön 29 Nov 14:00 | Torvalla IP 1

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF FK

Sön 29 Nov 14:00 | Nyabvallen

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 29 Nov 14:00 | Tibblevallen (Täby SC 1)

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 29 Nov 14:00 | Örnsro IP

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

IFKB

IFK Berga

Sön 29 Nov 14:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Sön 29 Nov 14:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 29 Nov 14:00 | Rosvalla IP A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Sön 29 Nov 14:00 | Tingvalla IP

IFKF

IF Karlstad Fotboll

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 28 Nov 14:00 | Valhalla Konstgräs

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 28 Nov 14:00 | Västra Mark IP

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 28 Nov 14:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

UBK

Utsiktens BK

Lör 28 Nov 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 28 Nov 14:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 28 Nov 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 28 Nov 14:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Lör 28 Nov 14:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK