Matcher 2019 Lägg till i kalender

Omgång 101

Lör 6 apr 14:00 | Pettersbergs IP, konstgräs SLUT

RIK

Rynninge IK

2 : 3

(- : -)

AIF

Akropolis IF

Lör 6 apr 15:00 | Våxnäs IP SLUT

KBK

Karlstad BK

2 : 2

(1 : 2)

VIF

Vasalunds IF

Lör 6 apr 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

3 : 1

(1 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 7 apr 15:00 | Klasmossen IP Konstgräs SLUT

CUBK

Carlstad United BK

2 : 0

(0 : 0)

BKF

BK Forward

Sön 7 apr 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

4 : 0

(0 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Sön 7 apr 15:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

3 : 1

(3 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Sön 7 apr 16:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 1

(1 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Sön 7 apr 16:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

0 : 1

(0 : 0)

UFC

Umeå FC

Lör 6 apr 14:00 | Tornvallen, Stångby konstgräs SLUT

TIF

Torns IF

0 : 1

(- : -)

IKO

IK Oddevold

Lör 6 apr 15:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

1 : 1

(1 : 0)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Lör 6 apr 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

3 : 2

(1 : 2)

TIF

Tvååkers IF

Sön 7 apr 16:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 1

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Sön 7 apr 16:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

0 : 0

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 7 apr 16:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

1 : 1

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sön 7 apr 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

(1 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sön 7 apr 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

0 : 2

(0 : 1)

LBK

Lunds BK

Omgång 102

Lör 13 apr 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

0 : 2

(0 : 1)

KBK

Karlstad BK

Lör 13 apr 16:00 | Grimsta IP SLUT

AIF

Akropolis IF

2 : 2

(- : -)

CUBK

Carlstad United BK

Lör 13 apr 16:00 | Norrvikens IP 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 1

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 14 apr 14:00 | Trängens IP Konstgräs SLUT

BKF

BK Forward

2 : 0

(0 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 14 apr 14:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

0 : 3

(0 : 2)

SIF

Sandvikens IF

Sön 14 apr 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

5 : 3

(1 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Sön 14 apr 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

3 : 0

(3 : 0)

RIK

Rynninge IK

Sön 14 apr 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

2 : 2

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 13 apr 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

3 : 0

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Lör 13 apr 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

3 : 0

(1 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 13 apr 14:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 4

(0 : 1)

LSK

Ljungskile SK

Lör 13 apr 15:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

6 : 2

(4 : 2)

KFC

Kristianstad FC

Lör 13 apr 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

2 : 0

(1 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 13 apr 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 2

(1 : 1)

TIF

Torns IF

Sön 14 apr 16:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

0 : 1

(0 : 1)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 14 apr 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 3

(0 : 2)

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 103

Fre 19 apr 14:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

3 : 1

(1 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Fre 19 apr 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

4 : 1

(2 : 1)

BKF

BK Forward

Fre 19 apr 15:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

5 : 1

(2 : 0)

RIK

Rynninge IK

Lör 20 apr 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

1 : 1

(1 : 0)

AIF

Akropolis IF

Sön 21 apr 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

1 : 3

(1 : 2)

IFS

IF Sylvia

Mån 22 apr 16:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 0

(0 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Mån 22 apr 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

0 : 0

(0 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Mån 22 apr 17:00 | Våxnäs IP SLUT

KBK

Karlstad BK

1 : 0

(1 : 0)

UFC

Umeå FC

Fre 19 apr 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

3 : 2

(0 : 2)

LBK

Lunds BK

Fre 19 apr 15:00 | Zinkensdamm - Naturgräs SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 1

(1 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sön 21 apr 16:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

1 : 1

(1 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Mån 22 apr 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 2

(0 : 1)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Mån 22 apr 16:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

(1 : 2)

TIF

Tvååkers IF

Mån 22 apr 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 1

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Mån 22 apr 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

0 : 1

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Mån 22 apr 17:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

0 : 1

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Omgång 104

Fre 26 apr 19:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

3 : 0

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 27 apr 14:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

0 : 1

(0 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Lör 27 apr 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

0 : 3

(0 : 2)

CUBK

Carlstad United BK

Lör 27 apr 16:00 | Norrvikens IP 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 3

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Lör 27 apr 16:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

2 : 0

(0 : 0)

KBK

Karlstad BK

Sön 28 apr 14:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

2 : 1

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 28 apr 14:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

0 : 2

(0 : 1)

KIF

Karlslunds IF HFK

Ons 15 maj 16:30 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

2 : 1

(0 : 1)

VIF

Vasalunds IF

Fre 26 apr 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

0 : 1

(0 : 1)

UBK

Utsiktens BK

Lör 27 apr 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 1

(0 : 1)

TIF

Torns IF

Lör 27 apr 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 2

(0 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 27 apr 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

5 : 1

(0 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Lör 27 apr 14:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 2

(0 : 2)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 27 apr 15:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 0

(0 : 0)

LSK

Ljungskile SK

Lör 27 apr 16:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 0

(1 : 0)

IKO

IK Oddevold

Lör 27 apr 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

0 : 5

(0 : 2)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 105

Ons 1 maj 13:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

1 : 1

(0 : 0)

BKF

BK Forward

Ons 1 maj 14:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

0 : 0

(0 : 0)

KBK

Karlstad BK

Ons 1 maj 15:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

1 : 1

(1 : 0)

CUBK

Carlstad United BK

Ons 1 maj 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

1 : 3

(0 : 0)

AIF

Akropolis IF

Ons 1 maj 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

0 : 0

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Ons 1 maj 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

3 : 3

(3 : 1)

RIK

Rynninge IK

Ons 1 maj 17:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 2

(0 : 1)

TTG

Team TG FF

Ons 1 maj 17:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

3 : 0

(1 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Ons 1 maj 13:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 0

(- : -)

LBK

Lunds BK

Ons 1 maj 15:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 0

(0 : 0)

LBK

Lunds BK

Ons 1 maj 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

4 : 2

(3 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Ons 1 maj 15:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

4 : 0

(2 : 0)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Ons 1 maj 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

2 : 2

(1 : 1)

SAIK

Skövde AIK

Ons 1 maj 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

0 : 2

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Ons 1 maj 16:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

1 : 3

(1 : 1)

LGIF

Lindome GIF

Ons 1 maj 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 0

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Omgång 106

Lör 4 maj 15:00 | Tingvalla IP SLUT

KBK

Karlstad BK

1 : 1

(1 : 1)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 5 maj 15:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

1 : 2

(1 : 2)

FCLC

FC Linköping City

Sön 5 maj 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

3 : 0

(1 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Sön 5 maj 15:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

1 : 2

(0 : 1)

UFC

Umeå FC

Sön 5 maj 15:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 1

(0 : 1)

SFK

Sollentuna FF

Sön 5 maj 16:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

3 : 3

(1 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Sön 5 maj 16:00 | Klasmossen IP Konstgräs SLUT

CUBK

Carlstad United BK

3 : 2

(2 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 5 maj 16:30 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

3 : 1

(2 : 0)

VIF

Vasalunds IF

Lör 4 maj 16:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

2 : 2

(1 : 1)

TIF

Torns IF

Sön 5 maj 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

0 : 0

(0 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 5 maj 14:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

0 : 0

(0 : 0)

IKO

IK Oddevold

Sön 5 maj 15:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

3 : 1

(0 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Sön 5 maj 15:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

1 : 2

(0 : 1)

UBK

Utsiktens BK

Sön 5 maj 16:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 3

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 5 maj 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 1

(1 : 0)

LSK

Ljungskile SK

Sön 5 maj 17:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

3 : 0

(0 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 107

Lör 11 maj 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

4 : 2

(2 : 0)

BKF

BK Forward

Lör 11 maj 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

1 : 1

(0 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Lör 11 maj 16:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

0 : 1

(0 : 1)

RIK

Rynninge IK

Lör 11 maj 16:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

0 : 1

(0 : 1)

TTG

Team TG FF

Sön 12 maj 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

1 : 0

(1 : 0)

CUBK

Carlstad United BK

Sön 12 maj 17:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

0 : 1

(0 : 0)

KBK

Karlstad BK

Sön 12 maj 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

3 : 0

(2 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 12 maj 17:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

2 : 2

(1 : 2)

AIF

Akropolis IF

Lör 11 maj 15:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

2 : 0

(0 : 0)

LBK

Lunds BK

Lör 11 maj 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

0 : 0

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Lör 11 maj 16:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 0

(0 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 11 maj 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 0

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Lör 11 maj 16:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

1 : 2

(0 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sön 12 maj 15:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

3 : 3

(1 : 1)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 12 maj 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

1 : 1

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sön 12 maj 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

1 : 1

(0 : 0)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Omgång 108

Lör 18 maj 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

8 : 0

(4 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Lör 18 maj 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

0 : 0

(0 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Lör 18 maj 16:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

1 : 2

(0 : 2)

VIF

Vasalunds IF

Sön 19 maj 15:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

1 : 2

(1 : 1)

UFC

Umeå FC

Sön 19 maj 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

0 : 1

(0 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Sön 19 maj 16:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

0 : 2

(0 : 1)

IFS

IF Sylvia

Sön 19 maj 16:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 2

(2 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Sön 19 maj 17:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

2 : 2

(0 : 1)

KBK

Karlstad BK

Lör 18 maj 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 2

(1 : 2)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 18 maj 16:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

4 : 1

(2 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Lör 18 maj 16:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 2

(0 : 1)

IKO

IK Oddevold

Lör 18 maj 16:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

0 : 1

(0 : 1)

TIF

Torns IF

Lör 18 maj 16:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 2

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

Lör 18 maj 16:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

2 : 1

(1 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Sön 19 maj 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

(1 : 1)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 19 maj 17:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 1

(1 : 1)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Omgång 109

Lör 25 maj 14:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

4 : 2

(1 : 2)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 25 maj 16:00 | Tingvalla IP SLUT

KBK

Karlstad BK

1 : 2

(1 : 1)

GIF

Gefle IF FF

Lör 25 maj 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

1 : 3

(1 : 3)

AIF

Akropolis IF

Lör 25 maj 16:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 1

(0 : 0)

BKF

BK Forward

Lör 25 maj 16:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

0 : 1

(0 : 0)

CUBK

Carlstad United BK

Sön 26 maj 16:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

3 : 0

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 26 maj 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

3 : 2

(2 : 0)

RIK

Rynninge IK

Sön 26 maj 17:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 0

(1 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Tor 23 maj 19:30 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 2

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Lör 25 maj 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

0 : 0

(0 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 25 maj 15:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

5 : 1

(3 : 1)

LBK

Lunds BK

Lör 25 maj 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

1 : 0

(0 : 0)

IKO

IK Oddevold

Lör 25 maj 16:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 3

(0 : 1)

LSK

Ljungskile SK

Lör 25 maj 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

3 : 2

(0 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 25 maj 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

1 : 2

(1 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sön 26 maj 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 1

(0 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 110

Ons 29 maj 19:00 | Pettersbergs IP, konstgräs SLUT

RIK

Rynninge IK

2 : 1

(1 : 1)

CUBK

Carlstad United BK

Ons 29 maj 19:30 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

0 : 3

(0 : 2)

AIF

Akropolis IF

Tor 30 maj 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

2 : 1

(2 : 0)

TTG

Team TG FF

Tor 30 maj 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 2

(2 : 0)

VIF

Vasalunds IF

Tor 30 maj 15:30 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

1 : 1

(1 : 1)

SFK

Sollentuna FF

Tor 30 maj 16:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

0 : 4

(0 : 3)

KBK

Karlstad BK

Tor 30 maj 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

4 : 1

(0 : 1)

SIF

Sandvikens IF

Tor 30 maj 17:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

2 : 1

(0 : 1)

UFC

Umeå FC

Ons 29 maj 19:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

0 : 0

(0 : 0)

TIF

Torns IF

Ons 29 maj 19:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

2 : 2

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Ons 29 maj 19:30 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 0

(2 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Tor 30 maj 14:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 2

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Tor 30 maj 15:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

2 : 2

(1 : 2)

OAIK

Oskarshamns AIK

Tor 30 maj 16:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 2

(0 : 1)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Tor 30 maj 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 2

(0 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Tor 30 maj 17:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

2 : 3

(2 : 1)

KFC

Kristianstad FC

Omgång 111

Sön 2 jun 15:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

1 : 1

(0 : 1)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 2 jun 15:00 | Våxnäs IP SLUT

KBK

Karlstad BK

0 : 1

(0 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Sön 2 jun 15:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

4 : 0

(2 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 2 jun 16:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

0 : 0

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Sön 2 jun 16:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

6 : 0

(3 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 2 jun 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

1 : 1

(0 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Sön 2 jun 17:30 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

1 : 0

(1 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Mån 3 jun 19:00 | Rosvalla IP A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 3

(0 : 2)

BKF

BK Forward

Sön 2 jun 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 1

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sön 2 jun 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 3

(1 : 1)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Sön 2 jun 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

4 : 1

(2 : 0)

TIF

Torns IF

Sön 2 jun 16:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

3 : 1

(1 : 0)

IKO

IK Oddevold

Sön 2 jun 16:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

0 : 1

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sön 2 jun 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 1

(0 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Sön 2 jun 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 0

(1 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 2 jun 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

0 : 2

(0 : 1)

LSK

Ljungskile SK

Omgång 112

Lör 8 jun 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

0 : 0

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Lör 8 jun 16:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

0 : 0

(0 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Lör 8 jun 16:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

3 : 2

(2 : 2)

RIK

Rynninge IK

Lör 8 jun 16:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

2 : 0

(1 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 9 jun 14:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

1 : 1

(1 : 0)

VIF

Vasalunds IF

Sön 9 jun 15:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

1 : 3

(0 : 1)

UFC

Umeå FC

Sön 9 jun 16:45 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

1 : 1

(0 : 0)

KBK

Karlstad BK

Sön 9 jun 17:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 2

(0 : 0)

CUBK

Carlstad United BK

Tor 6 jun 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 3

(0 : 2)

TIF

Tvååkers IF

Fre 7 jun 19:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

2 : 0

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 8 jun 16:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

1 : 2

(1 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 8 jun 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

3 : 1

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 8 jun 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

2 : 1

(0 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Lör 8 jun 16:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

3 : 0

(1 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 9 jun 17:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

0 : 2

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sön 9 jun 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 0

(1 : 0)

LBK

Lunds BK

Omgång 113

Fre 14 jun 19:00 | Tingvalla IP SLUT

KBK

Karlstad BK

3 : 1

(2 : 1)

BKF

BK Forward

Fre 14 jun 19:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

3 : 2

(2 : 0)

IFS

IF Sylvia

Fre 14 jun 19:30 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

2 : 0

(0 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Lör 15 jun 14:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

6 : 4

(5 : 2)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 15 jun 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

2 : 1

(0 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Lör 15 jun 16:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

1 : 1

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Lör 15 jun 17:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

0 : 1

(0 : 1)

SIF

Sandvikens IF

Sön 16 jun 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

1 : 2

(1 : 0)

AIF

Akropolis IF

Lör 15 jun 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

1 : 1

(0 : 1)

LGIF

Lindome GIF

Lör 15 jun 15:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 0

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Lör 15 jun 16:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 0

(0 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Lör 15 jun 16:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 1

(0 : 1)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 15 jun 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

3 : 1

(2 : 1)

IKO

IK Oddevold

Lör 15 jun 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

3 : 2

(1 : 2)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 15 jun 17:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 3

(0 : 0)

LSK

Ljungskile SK

Sön 16 jun 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

(2 : 1)

UBK

Utsiktens BK

Omgång 114

Tor 20 jun 18:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

3 : 2

(2 : 1)

UFC

Umeå FC

Tor 20 jun 19:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

2 : 0

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 23 jun 12:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

5 : 2

(3 : 2)

RIK

Rynninge IK

Sön 23 jun 15:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

3 : 0

(1 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Sön 23 jun 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

2 : 2

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Sön 23 jun 16:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 1

(0 : 1)

CUBK

Carlstad United BK

Sön 23 jun 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

5 : 1

(3 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 23 jun 17:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 2

(1 : 1)

KBK

Karlstad BK

Ons 19 jun 19:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

0 : 2

(0 : 0)

TIF

Torns IF

Tor 20 jun 18:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

4 : 0

(3 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Tor 20 jun 19:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

2 : 1

(2 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Tor 20 jun 19:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 2

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Tor 20 jun 19:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

4 : 0

(4 : 0)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Tor 20 jun 19:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

3 : 2

(0 : 1)

LBK

Lunds BK

Mån 24 jun 19:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

2 : 1

(0 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Mån 24 jun 19:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

3 : 1

(2 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 115

Fre 28 jun 19:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

1 : 2

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 29 jun 16:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

1 : 0

(0 : 0)

BKF

BK Forward

Lör 29 jun 16:00 | Våxnäs IP SLUT

KBK

Karlstad BK

3 : 2

(2 : 0)

RIK

Rynninge IK

Lör 29 jun 16:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 3

(0 : 2)

AIF

Akropolis IF

Lör 29 jun 16:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 0

(1 : 0)

VIF

Vasalunds IF

Lör 29 jun 16:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

0 : 0

(0 : 0)

UFC

Umeå FC

Sön 30 jun 15:00 | Fastighetsteknik Arena SLUT

IFS

IF Sylvia

4 : 2

(3 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Sön 30 jun 16:30 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

2 : 0

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Tor 27 jun 19:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 0

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Fre 28 jun 18:30 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 1

(1 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 29 jun 16:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 3

(0 : 1)

TIF

Tvååkers IF

Lör 29 jun 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

2 : 2

(1 : 1)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 29 jun 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

1 : 2

(1 : 1)

KFC

Kristianstad FC

Lör 29 jun 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 2

(1 : 1)

LBK

Lunds BK

Lör 29 jun 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Mån 1 jul 19:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

0 : 1

(0 : 1)

LSK

Ljungskile SK

Omgång 116

Tor 4 jul 19:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

2 : 1

(1 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Tor 4 jul 19:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 3

(1 : 2)

VIF

Vasalunds IF

Lör 6 jul 15:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

1 : 1

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Lör 6 jul 16:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

0 : 5

(0 : 2)

KBK

Karlstad BK

Lör 6 jul 16:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

1 : 1

(0 : 0)

IFS

IF Sylvia

Lör 6 jul 16:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

2 : 2

(1 : 2)

CUBK

Carlstad United BK

Lör 6 jul 16:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 3

(1 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Sön 7 jul 16:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

0 : 4

(0 : 1)

FCLC

FC Linköping City

Tis 2 jul 19:30 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 2

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Ons 3 jul 19:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 1

(1 : 1)

TIF

Torns IF

Tor 4 jul 19:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

1 : 1

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Lör 6 jul 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

3 : 0

(1 : 0)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Lör 6 jul 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

2 : 3

(0 : 2)

LSK

Ljungskile SK

Lör 6 jul 16:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 2

(0 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 7 jul 16:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

0 : 0

(0 : 0)

IKO

IK Oddevold

Sön 7 jul 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

(1 : 1)

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 117

Fre 2 aug 19:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 0

(2 : 0)

RIK

Rynninge IK

Lör 3 aug 16:00 | Tingvalla IP SLUT

KBK

Karlstad BK

2 : 1

(1 : 1)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 3 aug 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

1 : 0

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 4 aug 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

0 : 0

(0 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Sön 4 aug 16:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

2 : 1

(1 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Sön 4 aug 16:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

0 : 2

(0 : 2)

AIF

Akropolis IF

Sön 4 aug 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

1 : 2

(0 : 1)

UFC

Umeå FC

Sön 4 aug 17:00 | Jernvallen SLUT

SIF

Sandvikens IF

1 : 0

(0 : 0)

BKF

BK Forward

Lör 3 aug 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

1 : 1

(1 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 3 aug 16:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

0 : 2

(0 : 2)

TIF

Tvååkers IF

Lör 3 aug 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

0 : 2

(0 : 2)

IFKV

IFK Värnamo

Sön 4 aug 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

2 : 0

(2 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Sön 4 aug 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 4

(1 : 2)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 4 aug 17:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

3 : 0

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Mån 5 aug 19:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

0 : 4

(0 : 1)

IKO

IK Oddevold

Ons 7 aug 19:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 1

(0 : 0)

LBK

Lunds BK

Omgång 118

Lör 10 aug 14:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

2 : 1

(1 : 1)

BKF

BK Forward

Lör 10 aug 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

3 : 3

(1 : 2)

VIF

Vasalunds IF

Lör 10 aug 15:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

2 : 1

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 10 aug 16:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

4 : 3

(2 : 2)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 11 aug 14:00 | Tingvalla IP SLUT

KBK

Karlstad BK

3 : 0

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 11 aug 14:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

2 : 3

(2 : 1)

BBK

Bodens BK FF

Sön 11 aug 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

1 : 1

(0 : 1)

IFS

IF Sylvia

Sön 11 aug 17:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

1 : 3

(0 : 2)

SIF

Sandvikens IF

Lör 10 aug 16:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 0

(1 : 0)

TIF

Torns IF

Lör 10 aug 16:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 0

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sön 11 aug 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

2 : 1

(2 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Sön 11 aug 16:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

3 : 0

(2 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 11 aug 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 1

(1 : 0)

LSK

Ljungskile SK

Sön 11 aug 17:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

3 : 1

(2 : 0)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Sön 11 aug 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

5 : 1

(3 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Mån 12 aug 19:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

1 : 3

(1 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 119

Fre 16 aug 19:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

4 : 0

(1 : 0)

RIK

Rynninge IK

Fre 16 aug 19:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

1 : 1

(0 : 0)

UFC

Umeå FC

Lör 17 aug 14:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

0 : 0

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Lör 17 aug 16:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 1

(0 : 0)

AIF

Akropolis IF

Lör 17 aug 16:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

2 : 2

(2 : 1)

KBK

Karlstad BK

Lör 17 aug 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

1 : 1

(0 : 1)

SFK

Sollentuna FF

Lör 17 aug 17:00 | Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs SLUT

SIF

Sandvikens IF

4 : 1

(2 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Sön 18 aug 15:30 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

4 : 2

(2 : 0)

CUBK

Carlstad United BK

Lör 17 aug 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 3

(0 : 1)

LBK

Lunds BK

Lör 17 aug 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

4 : 1

(1 : 1)

IKO

IK Oddevold

Lör 17 aug 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 2

(1 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 17 aug 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

0 : 0

(0 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Lör 17 aug 15:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 3

(0 : 1)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 17 aug 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

0 : 1

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

Sön 18 aug 17:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 0

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sön 18 aug 17:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

2 : 1

(0 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Omgång 120

Lör 24 aug 14:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

2 : 4

(0 : 1)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 24 aug 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

1 : 2

(0 : 1)

UFC

Umeå FC

Lör 24 aug 16:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

3 : 1

(1 : 1)

BBK

Bodens BK FF

Lör 24 aug 16:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 2

(0 : 1)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 25 aug 14:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

2 : 7

(0 : 3)

VIF

Vasalunds IF

Sön 25 aug 15:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

4 : 1

(1 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 25 aug 16:00 | Tingvalla IP SLUT

KBK

Karlstad BK

4 : 1

(2 : 1)

FCLC

FC Linköping City

Sön 25 aug 16:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

3 : 3

(3 : 1)

SIF

Sandvikens IF

Lör 24 aug 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

2 : 1

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Lör 24 aug 14:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 2

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Lör 24 aug 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

1 : 0

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Lör 24 aug 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

1 : 1

(1 : 1)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 25 aug 15:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 0

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 25 aug 16:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

0 : 0

(0 : 0)

TIF

Torns IF

Sön 25 aug 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

4 : 0

(3 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

Mån 26 aug 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

0 : 2

(0 : 1)

LSK

Ljungskile SK

Omgång 121

Fre 30 aug 19:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

1 : 1

(0 : 1)

BKF

BK Forward

Lör 31 aug 14:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

2 : 1

(1 : 0)

KBK

Karlstad BK

Lör 31 aug 15:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

3 : 1

(2 : 0)

SIF

Sandvikens IF

Lör 31 aug 16:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

1 : 0

(0 : 0)

GIF

Gefle IF FF

Sön 1 sep 14:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

0 : 2

(0 : 2)

AIF

Akropolis IF

Sön 1 sep 15:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

5 : 0

(3 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 1 sep 16:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

0 : 0

(0 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Sön 1 sep 16:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

1 : 0

(1 : 0)

CUBK

Carlstad United BK

Lör 31 aug 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

2 : 0

(1 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 31 aug 16:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 1

(0 : 1)

TIF

Tvååkers IF

Lör 31 aug 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

1 : 0

(1 : 0)

IKO

IK Oddevold

Sön 1 sep 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

0 : 0

(0 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sön 1 sep 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

2 : 3

(0 : 2)

LBK

Lunds BK

Sön 1 sep 16:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

9 : 0

(3 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 1 sep 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

(1 : 0)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Sön 1 sep 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

4 : 0

(2 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Omgång 122

Lör 7 sep 14:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

2 : 1

(2 : 0)

BBK

Bodens BK FF

Lör 7 sep 14:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

1 : 3

(1 : 0)

SFK

Sollentuna FF

Lör 7 sep 15:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

3 : 3

(1 : 1)

RIK

Rynninge IK

Sön 8 sep 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

0 : 0

(0 : 0)

UFC

Umeå FC

Sön 8 sep 16:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

4 : 1

(1 : 0)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 8 sep 16:00 | Tingvalla IP SLUT

KBK

Karlstad BK

1 : 2

(1 : 0)

AIF

Akropolis IF

Sön 8 sep 16:30 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

0 : 3

(0 : 2)

GIF

Gefle IF FF

Sön 8 sep 17:00 | Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs SLUT

SIF

Sandvikens IF

2 : 0

(0 : 0)

IFS

IF Sylvia

Fre 6 sep 19:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

4 : 3

(2 : 1)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Lör 7 sep 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

3 : 0

(1 : 0)

TIF

Torns IF

Lör 7 sep 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 1

(0 : 1)

LSK

Ljungskile SK

Lör 7 sep 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 2

(0 : 2)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 7 sep 14:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

0 : 2

(0 : 2)

IFKV

IFK Värnamo

Sön 8 sep 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

2 : 1

(2 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Mån 9 sep 19:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

1 : 1

(1 : 1)

UBK

Utsiktens BK

Mån 9 sep 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 1

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

Omgång 123

Lör 14 sep 14:00 | Grenadjärvallen SLUT

RIK

Rynninge IK

4 : 3

(2 : 3)

SIF

Sandvikens IF

Lör 14 sep 16:00 | Karlslund Arena SLUT

KIF

Karlslunds IF HFK

3 : 4

(2 : 0)

VIF

Vasalunds IF

Lör 14 sep 16:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FF

1 : 3

(1 : 3)

CUBK

Carlstad United BK

Sön 15 sep 13:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

1 : 2

(0 : 0)

KBK

Karlstad BK

Sön 15 sep 15:00 | Gavlevallen SLUT

GIF

Gefle IF FF

1 : 2

(0 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 15 sep 15:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

1 : 3

(1 : 2)

BBK

Bodens BK FF

Sön 15 sep 15:00 | Östgötaporten SLUT

IFS

IF Sylvia

3 : 1

(1 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 15 sep 15:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

0 : 0

(0 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Lör 14 sep 14:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

2 : 0

(1 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 14 sep 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

3 : 1

(1 : 0)

KFC

Kristianstad FC

Lör 14 sep 14:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

0 : 2

(0 : 1)

LGIF

Lindome GIF

Lör 14 sep 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

4 : 0

(2 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Lör 14 sep 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

1 : 2

(0 : 0)

TIF

Torns IF

Sön 15 sep 16:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

1 : 0

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sön 15 sep 16:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

(1 : 0)

IKO

IK Oddevold

Sön 15 sep 17:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

0 : 1

(0 : 1)

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 124

Lör 21 sep 15:00 | Rosvalla IP KG A SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

3 : 1

(1 : 1)

RIK

Rynninge IK

Lör 21 sep 15:00 | Tingvalla IP SLUT

KBK

Karlstad BK

1 : 0

(0 : 0)

IFS

IF Sylvia

Sön 22 sep 13:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

2 : 1

(1 : 1)

BKF

BK Forward

Sön 22 sep 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

3 : 0

(2 : 0)

TTG

Team TG FF

Sön 22 sep 15:00 | Boden Arena SLUT

BBK

Bodens BK FF

1 : 2

(0 : 1)

GIF

Gefle IF FF

Sön 22 sep 16:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

0 : 3

(0 : 1)

AIF

Akropolis IF

Sön 22 sep 17:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

1 : 1

(1 : 1)

SFK

Sollentuna FF

Sön 22 sep 17:00 | Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs SLUT

SIF

Sandvikens IF

2 : 1

(1 : 1)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 21 sep 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

2 : 0

(1 : 0)

LSK

Ljungskile SK

Lör 21 sep 15:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 1

(0 : 1)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Lör 21 sep 16:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin IK

2 : 1

(0 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Lör 21 sep 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 1

(0 : 0)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 22 sep 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena SLUT

KFC

Kristianstad FC

1 : 2

(1 : 1)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 22 sep 17:00 | Rimnersvallen SLUT

IKO

IK Oddevold

0 : 3

(0 : 2)

LBK

Lunds BK

Sön 22 sep 17:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

Sön 22 sep 17:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

0 : 1

(0 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 125

Lör 28 sep 14:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 28 sep 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 28 sep 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 28 sep 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 29 sep 13:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

RIK

Rynninge IK

Sön 29 sep 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

(- : -)

UFC

Umeå FC

Sön 29 sep 16:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

(- : -)

VIF

Vasalunds IF

Sön 29 sep 16:30 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 28 sep 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 28 sep 14:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 28 sep 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 28 sep 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

(- : -)

IKO

IK Oddevold

Lör 28 sep 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Sön 29 sep 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Sön 29 sep 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Sön 29 sep 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Omgång 126

Lör 5 okt 13:30 | Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

BBK

Bodens BK FF

Lör 5 okt 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 5 okt 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

VIF

Vasalunds IF

Sön 6 okt 14:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 6 okt 14:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 6 okt 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

CUBK

Carlstad United BK

Sön 6 okt 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

(- : -)

BKF

BK Forward

Sön 6 okt 16:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 5 okt 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 5 okt 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

UBK

Utsiktens BK

Lör 5 okt 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

KFC

Kristianstad FC

Lör 5 okt 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

(- : -)

LSK

Ljungskile SK

Lör 5 okt 16:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 6 okt 16:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Sön 6 okt 17:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 6 okt 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 127

Lör 12 okt 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 12 okt 14:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 12 okt 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 13 okt 13:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

BKF

BK Forward

Sön 13 okt 15:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

BBK

Bodens BK FF

Sön 13 okt 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

AIF

Akropolis IF

Sön 13 okt 15:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

(- : -)

UFC

Umeå FC

Sön 13 okt 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 12 okt 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 12 okt 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 12 okt 15:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 12 okt 15:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 12 okt 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

LSK

Ljungskile SK

Lör 12 okt 16:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 13 okt 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

(- : -)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Mån 14 okt 19:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Omgång 128

Lör 19 okt 14:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 19 okt 15:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 19 okt 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

CUBK

Carlstad United BK

Lör 19 okt 16:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 20 okt 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalunds IF

Sön 20 okt 15:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 20 okt 15:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Sön 20 okt 16:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

(- : -)

RIK

Rynninge IK

Lör 19 okt 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 19 okt 15:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 19 okt 15:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

- : -

(- : -)

IKO

IK Oddevold

Lör 19 okt 16:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

UBK

Utsiktens BK

Lör 19 okt 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sön 20 okt 16:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 20 okt 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 20 okt 17:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

KFC

Kristianstad FC

Omgång 129

Lör 26 okt 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Sön 27 okt 13:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

UFC

Umeå FC

Sön 27 okt 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

(- : -)

BBK

Bodens BK FF

Sön 27 okt 14:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 27 okt 14:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

AIF

Akropolis IF

Sön 27 okt 15:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 27 okt 16:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

- : -

(- : -)

BKF

BK Forward

Mån 28 okt 18:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 26 okt 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 26 okt 14:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Lör 26 okt 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 26 okt 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

LSK

Ljungskile SK

Lör 26 okt 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 26 okt 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Sön 27 okt 16:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Mån 28 okt 18:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 130

Lör 2 Nov 13:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

CUBK

Carlstad United BK

Lör 2 Nov 13:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 2 Nov 13:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Lör 2 Nov 13:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

(- : -)

RIK

Rynninge IK

Lör 2 Nov 13:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 2 Nov 13:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 2 Nov 13:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalunds IF

Lör 2 Nov 13:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 2 Nov 13:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 2 Nov 13:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

UBK

Utsiktens BK

Lör 2 Nov 13:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 2 Nov 13:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 2 Nov 13:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

KFC

Kristianstad FC

Lör 2 Nov 13:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

IKO

IK Oddevold

Lör 2 Nov 13:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 2 Nov 13:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF