Matcher 2020 Lägg till i kalender

Omgång 101

Lör 4 apr 15:00 | Örnsro IP

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 4 apr 16:00 | Torvalla IP 1

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 4 apr 16:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 4 apr 16:00 | Torvalla IP 1

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

IF Karlstad Fotboll

Lör 4 apr 20:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 5 apr 15:00 | Södertälje Fotbollsarena

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 5 apr 17:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 5 apr 17:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 4 apr 15:00 | Västra Mark IP

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 4 apr 15:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 4 apr 15:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 4 apr 15:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 4 apr 16:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 4 apr 16:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 5 apr 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 5 apr 17:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Omgång 102

Tor 9 apr 20:00 | Norrvikens IP 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Fre 10 apr 15:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Fre 10 apr 16:00 | Grimsta IP

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 11 apr 15:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 11 apr 16:30 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 11 apr 17:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 12 apr 14:30 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Mån 13 apr 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Tor 9 apr 20:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Fre 10 apr 14:30 | Valhalla 1 Konstgräs

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Fre 10 apr 15:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Fre 10 apr 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Fre 10 apr 16:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Fre 10 apr 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Fre 10 apr 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 11 apr 16:00 | Idrottsparken Motala A

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 103

Lör 18 apr 15:00 | Örnsro IP

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 18 apr 16:00 | Torvalla IP 1

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 18 apr 16:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 18 apr 17:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 18 apr 17:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 19 apr 15:00 | Södertälje Fotbollsarena

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 19 apr 17:00 | Nyabvallen

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 19 apr 17:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 18 apr 13:30 | Valhalla 1 Konstgräs

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 18 apr 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 18 apr 15:00 | Västra Mark IP

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 18 apr 15:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 18 apr 16:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 18 apr 16:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 18 apr 17:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 19 apr 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Omgång 104

Lör 25 apr 13:00 | Grimsta IP

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 25 apr 14:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Lör 25 apr 15:00 | Norrvikens IP 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 25 apr 15:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Lör 25 apr 15:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 25 apr 17:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 26 apr 16:30 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 26 apr 18:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 25 apr 14:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 25 apr 15:00 | Västra Mark IP

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 25 apr 15:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 25 apr 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 25 apr 15:00 | Idrottsparken Motala A

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 25 apr 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 26 apr 18:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 26 apr 18:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 105

Fre 1 maj 16:00 | Nyabvallen

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Lör 2 maj 15:00 | Örnsro IP

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 2 maj 15:00 | Vikingavallen/Täby IP 1

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 2 maj 16:00 | Torvalla IP 1

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 2 maj 17:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 3 maj 15:00 | Södertälje Fotbollsarena

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 3 maj 17:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 3 maj 18:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Fre 1 maj 15:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Fre 1 maj 16:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Fre 1 maj 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 2 maj 15:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 2 maj 16:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 2 maj 17:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 2 maj 17:30 | Valhalla 1 Konstgräs

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 3 maj 18:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Omgång 106

Fre 8 maj 20:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 9 maj 13:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Lör 9 maj 15:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 9 maj 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 9 maj 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 10 maj 16:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 10 maj 16:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Sön 10 maj 17:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Ons 6 maj 20:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 9 maj 14:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 9 maj 15:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 9 maj 15:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 9 maj 16:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 9 maj 16:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Sön 10 maj 17:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Sön 10 maj 18:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 107

Lör 16 maj 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 16 maj 17:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 16 maj 17:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Lör 16 maj 17:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 16 maj 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 16 maj 17:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Sön 17 maj 14:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 17 maj 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 16 maj 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 16 maj 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 16 maj 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 16 maj 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 16 maj 17:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 16 maj 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 16 maj 17:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Sön 17 maj 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 108

Ons 20 maj 20:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Tor 21 maj 15:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Tor 21 maj 15:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Tor 21 maj 15:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Tor 21 maj 16:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Tor 21 maj 16:30 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Tor 21 maj 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Tor 21 maj 18:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Ons 20 maj 20:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Ons 20 maj 20:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Tor 21 maj 14:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Tor 21 maj 15:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Tor 21 maj 15:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Tor 21 maj 16:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Tor 21 maj 17:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Tor 21 maj 17:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Omgång 109

Sön 24 maj 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Sön 24 maj 15:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Sön 24 maj 15:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 24 maj 16:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Sön 24 maj 17:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Sön 24 maj 17:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 24 maj 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 24 maj 18:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 24 maj 15:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Sön 24 maj 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sön 24 maj 16:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Sön 24 maj 16:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 24 maj 17:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 24 maj 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Sön 24 maj 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Mån 25 maj 20:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Omgång 110

Lör 30 maj 13:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 30 maj 17:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 30 maj 17:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 30 maj 18:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Sön 31 maj 14:30 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Sön 31 maj 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 31 maj 17:00 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 31 maj 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 30 maj 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 30 maj 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 30 maj 15:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 30 maj 17:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 30 maj 17:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 30 maj 17:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 30 maj 17:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Sön 31 maj 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Omgång 111

Lör 6 jun 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 6 jun 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 6 jun 16:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 6 jun 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 6 jun 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Sön 7 jun 16:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 7 jun 17:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Sön 7 jun 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Lör 6 jun 17:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 6 jun 17:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 7 jun 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Sön 7 jun 15:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sön 7 jun 16:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 7 jun 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Sön 7 jun 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Sön 7 jun 18:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Omgång 112

Lör 13 jun 15:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 13 jun 15:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 13 jun 17:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 13 jun 17:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 13 jun 17:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 14 jun 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Sön 14 jun 17:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 14 jun 18:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Fre 12 jun 19:30 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 13 jun 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 13 jun 16:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 13 jun 17:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 13 jun 17:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 13 jun 17:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 13 jun 17:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 14 jun 17:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 113

Tor 18 jun 20:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Tor 18 jun 20:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Tor 18 jun 20:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 21 jun 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 21 jun 17:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 21 jun 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 21 jun 18:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 21 jun 18:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Ons 17 jun 20:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Tor 18 jun 20:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Tor 18 jun 20:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Tor 18 jun 20:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Tor 18 jun 20:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Tor 18 jun 20:30 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 21 jun 18:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Mån 22 jun 20:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Omgång 114

Lör 27 jun 16:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 27 jun 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 27 jun 17:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Sön 28 jun 14:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Sön 28 jun 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 28 jun 16:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 28 jun 16:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 28 jun 18:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Tor 25 jun 20:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 27 jun 15:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 27 jun 17:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 27 jun 17:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 27 jun 17:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 27 jun 17:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 28 jun 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Sön 28 jun 18:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Omgång 115

Lör 4 jul 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 4 jul 15:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 4 jul 17:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 4 jul 17:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Lör 4 jul 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 4 jul 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 5 jul 16:30 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 5 jul 17:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 4 jul 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 4 jul 15:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 4 jul 16:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 4 jul 17:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 4 jul 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Sön 5 jul 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sön 5 jul 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 5 jul 18:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Omgång 116

Tor 9 jul 20:00 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 11 jul 13:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 11 jul 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 11 jul 17:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 11 jul 17:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 11 jul 17:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Lör 11 jul 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 11 jul 17:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Ons 8 jul 20:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Ons 8 jul 20:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Tor 9 jul 20:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Tor 9 jul 20:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Tor 9 jul 20:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 11 jul 17:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 11 jul 17:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 11 jul 17:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Omgång 117

Lör 8 aug 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Lör 8 aug 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 8 aug 17:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 8 aug 17:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 8 aug 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 9 aug 16:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 9 aug 17:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 9 aug 17:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 8 aug 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 8 aug 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 8 aug 17:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 8 aug 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Sön 9 aug 17:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 9 aug 17:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Sön 9 aug 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Sön 9 aug 18:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Omgång 118

Lör 15 aug 13:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 15 aug 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 15 aug 16:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 15 aug 17:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 15 aug 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 15 aug 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 16 aug 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Sön 16 aug 17:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 15 aug 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 15 aug 14:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 15 aug 15:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 15 aug 15:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 15 aug 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 15 aug 16:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 15 aug 16:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 15 aug 17:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Omgång 119

Lör 22 aug 15:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Lör 22 aug 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 22 aug 15:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 22 aug 19:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 23 aug 16:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 23 aug 17:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 23 aug 17:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Mån 24 aug 20:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 22 aug 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 22 aug 14:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 22 aug 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 22 aug 16:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 22 aug 17:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Sön 23 aug 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Sön 23 aug 17:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Sön 23 aug 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Omgång 120

Lör 29 aug 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 29 aug 16:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 29 aug 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 29 aug 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 30 aug 15:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 30 aug 15:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Sön 30 aug 17:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Tis 1 sep 20:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 29 aug 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 29 aug 15:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 29 aug 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 29 aug 16:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 29 aug 16:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 29 aug 16:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 29 aug 16:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 30 aug 18:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Omgång 121

Lör 5 sep 15:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 5 sep 15:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 5 sep 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 5 sep 17:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 5 sep 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 6 sep 16:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Sön 6 sep 17:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 6 sep 17:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Lör 5 sep 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 5 sep 15:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 5 sep 15:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 5 sep 15:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 5 sep 16:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 6 sep 16:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Sön 6 sep 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Sön 6 sep 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Omgång 122

Lör 12 sep 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Lör 12 sep 15:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 12 sep 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Lör 12 sep 17:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 12 sep 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Sön 13 sep 16:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 13 sep 17:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Sön 13 sep 17:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 12 sep 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 12 sep 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 12 sep 16:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 12 sep 16:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 12 sep 16:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 12 sep 17:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 13 sep 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Mån 14 sep 20:30 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Omgång 123

Fre 18 sep 20:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 19 sep 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 19 sep 15:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 20 sep 15:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 20 sep 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 20 sep 16:30 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 20 sep 17:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Sön 20 sep 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 19 sep 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 19 sep 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 19 sep 15:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 19 sep 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Lör 19 sep 15:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 19 sep 15:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 19 sep 16:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 19 sep 16:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Omgång 124

Lör 26 sep 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 26 sep 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Lör 26 sep 17:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 26 sep 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 27 sep 16:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 27 sep 16:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 27 sep 17:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 27 sep 17:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Lör 26 sep 14:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 26 sep 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 26 sep 15:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 26 sep 16:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 26 sep 16:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 26 sep 17:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Sön 27 sep 18:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Mån 28 sep 20:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Omgång 125

Lör 3 okt 15:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Lör 3 okt 15:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 3 okt 16:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Sön 4 okt 15:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 4 okt 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Sön 4 okt 17:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 4 okt 17:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 4 okt 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 3 okt 13:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 3 okt 15:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 3 okt 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 3 okt 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 3 okt 16:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Sön 4 okt 17:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Sön 4 okt 17:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 4 okt 18:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Omgång 126

Lör 10 okt 15:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 10 okt 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Lör 10 okt 15:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Lör 10 okt 16:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 10 okt 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 10 okt 17:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Sön 11 okt 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 11 okt 16:00 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Lör 10 okt 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 10 okt 15:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 10 okt 15:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 10 okt 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 10 okt 15:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 10 okt 16:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 10 okt 17:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Mån 12 okt 20:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 127

Lör 17 okt 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Lör 17 okt 15:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Lör 17 okt 16:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Lör 17 okt 17:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Sön 18 okt 14:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Sön 18 okt 15:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Sön 18 okt 17:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 18 okt 17:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Lör 17 okt 15:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 17 okt 15:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 17 okt 15:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 17 okt 16:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 17 okt 16:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Lör 17 okt 16:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Sön 18 okt 17:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sön 18 okt 18:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 128

Lör 24 okt 15:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Lör 24 okt 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Lör 24 okt 15:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Lör 24 okt 16:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Sön 25 okt 15:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sön 25 okt 15:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Sön 25 okt 16:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 25 okt 19:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Fre 23 okt 20:30 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Lör 24 okt 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 24 okt 15:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Lör 24 okt 15:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 24 okt 16:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Lör 24 okt 16:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 24 okt 17:30 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Sön 25 okt 17:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Omgång 129

Lör 31 okt 14:00 |

SFK

Sollentuna FF

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Lör 31 okt 15:00 |

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

KIF

Karlslunds IF HFK

Lör 31 okt 15:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sön 1 Nov 15:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

NBIS

Nyköpings BIS

Sön 1 Nov 15:00 |

IKFT

IK Frej Täby

- : -

(- : -)

IFKL

IFK Luleå

Sön 1 Nov 15:30 |

VIF

Vasalund

- : -

(- : -)

SFC

Syrianska FC

Sön 1 Nov 16:00 |

IFBP

IF Brommapojkarna

- : -

(- : -)

KBK

Karlstad BK

Sön 1 Nov 16:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Lör 31 okt 14:00 |

FKK

FK Karlskrona

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Lör 31 okt 14:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Lör 31 okt 14:00 |

MAIF

Motala AIF FK

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska Turabdin IK

Lör 31 okt 15:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

EIF

Eskilsminne IF

Lör 31 okt 15:00 |

UBK

Utsikten

- : -

(- : -)

BoIS

Landskrona BoIS

Sön 1 Nov 0:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sön 1 Nov 16:00 |

IFKV

IFK Värnamo

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sön 1 Nov 17:00 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Omgång 130

Sön 8 Nov 14:00 |

IFKL

IFK Luleå

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FF

Sön 8 Nov 14:00 |

TFK

Täby FK

- : -

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sön 8 Nov 14:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Sön 8 Nov 14:00 |

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

VIF

Vasalund

Sön 8 Nov 14:00 |

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

(- : -)

IKFT

IK Frej Täby

Sön 8 Nov 14:00 |

KBK

Karlstad BK

- : -

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Sön 8 Nov 14:00 |

SFC

Syrianska FC

- : -

(- : -)

IFBP

IF Brommapojkarna

Sön 8 Nov 14:00 |

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

(- : -)

TTG

Team TG FF

Lör 7 Nov 14:00 |

EIF

Eskilsminne IF

- : -

(- : -)

UBK

Utsikten

Lör 7 Nov 14:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

FKK

FK Karlskrona

Lör 7 Nov 14:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Lör 7 Nov 14:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Lör 7 Nov 14:00 |

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

(- : -)

IFKV

IFK Värnamo

Lör 7 Nov 14:00 |

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Lör 7 Nov 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Lör 7 Nov 14:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK