Säsong 2019 Lägg till i kalender

Omgång 101

lör 6 apr 14:00 | Pettersbergs IP, konstgräs

RIK

Rynninge IK

2 : 3

AIF

Akropolis IF

lör 6 apr 15:00 | Våxnäs IP

KBK

Karlstad BK

2 : 2

VIF

Vasalunds IF

lör 6 apr 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

3 : 1

IFS

IF Sylvia

sön 7 apr 15:00 | Klasmossen IP Konstgräs

CUBK

Carlstad United BK

2 : 0

BKF

BK Forward

sön 7 apr 15:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

4 : 0

BBK

Bodens BK FF

sön 7 apr 15:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

3 : 1

SFK

Sollentuna FF

sön 7 apr 16:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 1

GIF

Gefle IF FF

sön 7 apr 16:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

0 : 1

UFC

Umeå FC

lör 6 apr 14:00 | Tornvallen, Stångby konstgräs

TIF

Torns IF

0 : 1

IKO

IK Oddevold

lör 6 apr 15:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

1 : 1

ÅFF

Åtvidabergs FF

lör 6 apr 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

3 : 2

TIF

Tvååkers IF

sön 7 apr 16:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 1

SAIK

Skövde AIK

sön 7 apr 16:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

0 : 0

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 7 apr 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

1 : 1

LGIF

Lindome GIF

sön 7 apr 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

FCT

FC Trollhättan

sön 7 apr 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

0 : 2

LBK

Lunds BK

Omgång 102

lör 13 apr 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

0 : 2

KBK

Karlstad BK

lör 13 apr 16:00 | Grimsta IP

AIF

Akropolis IF

2 : 2

CUBK

Carlstad United BK

lör 13 apr 16:00 | Norrvikens IP 1

SFK

Sollentuna FF

1 : 1

NBIS

Nyköpings BIS

sön 14 apr 14:00 | Trängens IP Konstgräs

BKF

BK Forward

2 : 0

TTG

Team TG FF

sön 14 apr 14:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

0 : 3

SIF

Sandvikens IF

sön 14 apr 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

5 : 3

FCLC

FC Linköping City

sön 14 apr 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

3 : 0

RIK

Rynninge IK

sön 14 apr 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

2 : 2

KIF

Karlslunds IF HFK

lör 13 apr 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

3 : 0

UBK

Utsiktens BK

lör 13 apr 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

3 : 0

EIF

Eskilsminne IF

lör 13 apr 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

1 : 4

LSK

Ljungskile SK

lör 13 apr 15:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

6 : 2

KFC

Kristianstad FC

lör 13 apr 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

2 : 0

AIK

Assyriska Turabdin IK

lör 13 apr 16:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

1 : 2

TIF

Torns IF

sön 14 apr 16:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

0 : 1

BoIS

Landskrona BoIS

sön 14 apr 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

1 : 3

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 103

fre 19 apr 14:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

3 : 1

SFK

Sollentuna FF

fre 19 apr 15:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

4 : 1

BKF

BK Forward

fre 19 apr 15:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

5 : 1

RIK

Rynninge IK

lör 20 apr 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

1 : 1

AIF

Akropolis IF

sön 21 apr 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

1 : 3

IFS

IF Sylvia

mån 22 apr 16:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 0

BBK

Bodens BK FF

mån 22 apr 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

0 : 0

GIF

Gefle IF FF

mån 22 apr 17:00 | Våxnäs IP

KBK

Karlstad BK

1 : 0

UFC

Umeå FC

fre 19 apr 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

3 : 2

LBK

Lunds BK

fre 19 apr 15:00 | Zinkensdamm - Naturgräs

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 1

FCT

FC Trollhättan

sön 21 apr 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

1 : 1

EIF

Eskilsminne IF

mån 22 apr 15:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

1 : 2

ÅFF

Åtvidabergs FF

mån 22 apr 16:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

TIF

Tvååkers IF

mån 22 apr 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 1

OAIK

Oskarshamns AIK

mån 22 apr 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

0 : 1

SAIK

Skövde AIK

mån 22 apr 17:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

0 : 1

LGIF

Lindome GIF

Omgång 104

fre 26 apr 19:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

3 : 0

NBIS

Nyköpings BIS

lör 27 apr 14:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

0 : 1

SIF

Sandvikens IF

lör 27 apr 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

0 : 3

CUBK

Carlstad United BK

lör 27 apr 16:00 | Norrvikens IP 1

SFK

Sollentuna FF

1 : 3

FCLC

FC Linköping City

lör 27 apr 16:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

2 : 0

KBK

Karlstad BK

sön 28 apr 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

2 : 1

TTG

Team TG FF

sön 28 apr 14:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

0 : 2

KIF

Karlslunds IF HFK

ons 15 maj 16:30 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

2 : 1

VIF

Vasalunds IF

fre 26 apr 19:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

0 : 1

UBK

Utsiktens BK

lör 27 apr 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

0 : 1

TIF

Torns IF

lör 27 apr 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

0 : 2

IFKV

IFK Värnamo

lör 27 apr 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

5 : 1

KFC

Kristianstad FC

lör 27 apr 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

2 : 2

AIK

Assyriska Turabdin IK

lör 27 apr 15:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 0

LSK

Ljungskile SK

lör 27 apr 16:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

2 : 0

IKO

IK Oddevold

lör 27 apr 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

0 : 5

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 105

ons 1 maj 13:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

1 : 1

BKF

BK Forward

ons 1 maj 14:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

0 : 0

KBK

Karlstad BK

ons 1 maj 15:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

1 : 1

CUBK

Carlstad United BK

ons 1 maj 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

1 : 3

AIF

Akropolis IF

ons 1 maj 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

0 : 0

NBIS

Nyköpings BIS

ons 1 maj 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

3 : 3

RIK

Rynninge IK

ons 1 maj 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

1 : 2

TTG

Team TG FF

ons 1 maj 17:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

3 : 0

GIF

Gefle IF FF

ons 1 maj 13:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 0

LBK

Lunds BK

ons 1 maj 15:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 0

LBK

Lunds BK

ons 1 maj 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

4 : 2

OAIK

Oskarshamns AIK

ons 1 maj 15:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

4 : 0

ÅFF

Åtvidabergs FF

ons 1 maj 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

2 : 2

SAIK

Skövde AIK

ons 1 maj 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

0 : 2

FCT

FC Trollhättan

ons 1 maj 16:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

1 : 3

LGIF

Lindome GIF

ons 1 maj 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 0

TIF

Tvååkers IF

Omgång 106

lör 4 maj 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

1 : 1

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 5 maj 15:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

1 : 2

FCLC

FC Linköping City

sön 5 maj 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

3 : 0

BBK

Bodens BK FF

sön 5 maj 15:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

1 : 2

UFC

Umeå FC

sön 5 maj 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

1 : 1

SFK

Sollentuna FF

sön 5 maj 16:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

3 : 3

SIF

Sandvikens IF

sön 5 maj 16:00 | Klasmossen IP Konstgräs

CUBK

Carlstad United BK

3 : 2

IFS

IF Sylvia

sön 5 maj 16:30 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

3 : 1

VIF

Vasalunds IF

lör 4 maj 16:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

2 : 2

TIF

Torns IF

sön 5 maj 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

0 : 0

BoIS

Landskrona BoIS

sön 5 maj 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

0 : 0

IKO

IK Oddevold

sön 5 maj 15:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

3 : 1

KFC

Kristianstad FC

sön 5 maj 15:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

1 : 2

UBK

Utsiktens BK

sön 5 maj 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 3

AIK

Assyriska Turabdin IK

sön 5 maj 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

2 : 1

LSK

Ljungskile SK

sön 5 maj 17:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

3 : 0

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 107

lör 11 maj 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

4 : 2

BKF

BK Forward

lör 11 maj 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

1 : 1

GIF

Gefle IF FF

lör 11 maj 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

0 : 1

RIK

Rynninge IK

lör 11 maj 16:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

0 : 1

TTG

Team TG FF

sön 12 maj 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

1 : 0

CUBK

Carlstad United BK

sön 12 maj 17:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

0 : 1

KBK

Karlstad BK

sön 12 maj 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

3 : 0

NBIS

Nyköpings BIS

sön 12 maj 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

2 : 2

AIF

Akropolis IF

lör 11 maj 15:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

2 : 0

LBK

Lunds BK

lör 11 maj 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

0 : 0

SAIK

Skövde AIK

lör 11 maj 16:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 0

EIF

Eskilsminne IF

lör 11 maj 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

1 : 0

LGIF

Lindome GIF

lör 11 maj 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

1 : 2

FCT

FC Trollhättan

sön 12 maj 15:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

3 : 3

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 12 maj 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

1 : 1

TIF

Tvååkers IF

sön 12 maj 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

1 : 1

ÅFF

Åtvidabergs FF

Omgång 108

lör 18 maj 14:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

8 : 0

BBK

Bodens BK FF

lör 18 maj 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

0 : 0

SIF

Sandvikens IF

lör 18 maj 16:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

1 : 2

VIF

Vasalunds IF

sön 19 maj 15:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

1 : 2

UFC

Umeå FC

sön 19 maj 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

0 : 1

SFK

Sollentuna FF

sön 19 maj 16:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

0 : 2

IFS

IF Sylvia

sön 19 maj 16:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 2

FCLC

FC Linköping City

sön 19 maj 17:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

2 : 2

KBK

Karlstad BK

lör 18 maj 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

1 : 2

AIK

Assyriska Turabdin IK

lör 18 maj 16:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

4 : 1

UBK

Utsiktens BK

lör 18 maj 16:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

0 : 2

IKO

IK Oddevold

lör 18 maj 16:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

0 : 1

TIF

Torns IF

lör 18 maj 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 2

SAIK

Skövde AIK

lör 18 maj 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

2 : 1

KFC

Kristianstad FC

sön 19 maj 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

BoIS

Landskrona BoIS

sön 19 maj 17:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

2 : 1

ÅFF

Åtvidabergs FF

Omgång 109

lör 25 maj 14:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

4 : 2

KIF

Karlslunds IF HFK

lör 25 maj 16:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

1 : 2

GIF

Gefle IF FF

lör 25 maj 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

1 : 3

AIF

Akropolis IF

lör 25 maj 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

1 : 1

BKF

BK Forward

lör 25 maj 16:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

0 : 1

CUBK

Carlstad United BK

sön 26 maj 16:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

3 : 0

NBIS

Nyköpings BIS

sön 26 maj 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

3 : 2

RIK

Rynninge IK

sön 26 maj 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

1 : 0

FCLC

FC Linköping City

tor 23 maj 19:30 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

2 : 2

FCT

FC Trollhättan

lör 25 maj 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

0 : 0

EIF

Eskilsminne IF

lör 25 maj 15:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

5 : 1

LBK

Lunds BK

lör 25 maj 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

1 : 0

IKO

IK Oddevold

lör 25 maj 16:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 3

LSK

Ljungskile SK

lör 25 maj 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

3 : 2

IFKV

IFK Värnamo

lör 25 maj 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

1 : 2

TIF

Tvååkers IF

sön 26 maj 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

1 : 1

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 110

ons 29 maj 19:00 | Pettersbergs IP, konstgräs

RIK

Rynninge IK

2 : 1

CUBK

Carlstad United BK

ons 29 maj 19:30 | Trängens IP

BKF

BK Forward

0 : 3

AIF

Akropolis IF

tor 30 maj 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

2 : 1

TTG

Team TG FF

tor 30 maj 15:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

2 : 2

VIF

Vasalunds IF

tor 30 maj 15:30 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

1 : 1

SFK

Sollentuna FF

tor 30 maj 16:00 | Rosvalla IP A

NBIS

Nyköpings BIS

0 : 4

KBK

Karlstad BK

tor 30 maj 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

4 : 1

SIF

Sandvikens IF

tor 30 maj 17:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

2 : 1

UFC

Umeå FC

ons 29 maj 19:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

0 : 0

TIF

Torns IF

ons 29 maj 19:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

2 : 2

UBK

Utsiktens BK

ons 29 maj 19:30 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

2 : 0

LGIF

Lindome GIF

tor 30 maj 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

2 : 2

SAIK

Skövde AIK

tor 30 maj 15:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

2 : 2

OAIK

Oskarshamns AIK

tor 30 maj 16:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

0 : 2

ÅFF

Åtvidabergs FF

tor 30 maj 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 2

AIK

Assyriska Turabdin IK

tor 30 maj 17:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

2 : 3

KFC

Kristianstad FC

Omgång 111

sön 2 jun 15:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

1 : 1

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 2 jun 15:00 | Våxnäs IP

KBK

Karlstad BK

0 : 1

BBK

Bodens BK FF

sön 2 jun 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

4 : 0

TTG

Team TG FF

sön 2 jun 16:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

0 : 0

FCLC

FC Linköping City

sön 2 jun 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

6 : 0

IFS

IF Sylvia

sön 2 jun 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

1 : 1

SIF

Sandvikens IF

sön 2 jun 17:30 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

1 : 0

GIF

Gefle IF FF

mån 3 jun 19:00 | Rosvalla IP A

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 3

BKF

BK Forward

sön 2 jun 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

0 : 1

TIF

Tvååkers IF

sön 2 jun 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

1 : 3

ÅFF

Åtvidabergs FF

sön 2 jun 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

4 : 1

TIF

Torns IF

sön 2 jun 16:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

3 : 1

IKO

IK Oddevold

sön 2 jun 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

0 : 1

FCT

FC Trollhättan

sön 2 jun 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 1

KFC

Kristianstad FC

sön 2 jun 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

1 : 0

EIF

Eskilsminne IF

sön 2 jun 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

0 : 2

LSK

Ljungskile SK

Omgång 112

lör 8 jun 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

0 : 0

FCLC

FC Linköping City

lör 8 jun 16:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

0 : 0

SFK

Sollentuna FF

lör 8 jun 16:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

3 : 2

RIK

Rynninge IK

lör 8 jun 16:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

2 : 0

NBIS

Nyköpings BIS

sön 9 jun 14:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

1 : 1

VIF

Vasalunds IF

sön 9 jun 15:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

1 : 3

UFC

Umeå FC

sön 9 jun 16:45 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

1 : 1

KBK

Karlstad BK

sön 9 jun 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

1 : 2

CUBK

Carlstad United BK

tor 6 jun 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

1 : 3

TIF

Tvååkers IF

fre 7 jun 19:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

2 : 0

OAIK

Oskarshamns AIK

lör 8 jun 16:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

1 : 2

IFKV

IFK Värnamo

lör 8 jun 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

3 : 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

lör 8 jun 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

2 : 1

UBK

Utsiktens BK

lör 8 jun 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

3 : 0

BoIS

Landskrona BoIS

sön 9 jun 17:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

0 : 2

FCT

FC Trollhättan

sön 9 jun 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

1 : 0

LBK

Lunds BK

Omgång 113

fre 14 jun 19:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

3 : 1

BKF

BK Forward

fre 14 jun 19:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

3 : 2

IFS

IF Sylvia

fre 14 jun 19:30 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

2 : 0

BBK

Bodens BK FF

lör 15 jun 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

6 : 4

NBIS

Nyköpings BIS

lör 15 jun 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

2 : 1

SFK

Sollentuna FF

lör 15 jun 16:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

1 : 1

TTG

Team TG FF

lör 15 jun 17:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

0 : 1

SIF

Sandvikens IF

sön 16 jun 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

1 : 2

AIF

Akropolis IF

lör 15 jun 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

1 : 1

LGIF

Lindome GIF

lör 15 jun 15:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

0 : 0

SAIK

Skövde AIK

lör 15 jun 16:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

0 : 0

KFC

Kristianstad FC

lör 15 jun 16:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

1 : 1

OAIK

Oskarshamns AIK

lör 15 jun 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

3 : 1

IKO

IK Oddevold

lör 15 jun 16:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

3 : 2

EIF

Eskilsminne IF

lör 15 jun 17:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

1 : 3

LSK

Ljungskile SK

sön 16 jun 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

UBK

Utsiktens BK

Omgång 114

tor 20 jun 18:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

3 : 2

UFC

Umeå FC

tor 20 jun 19:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

2 : 0

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 23 jun 12:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

5 : 2

RIK

Rynninge IK

sön 23 jun 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

3 : 0

GIF

Gefle IF FF

sön 23 jun 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

2 : 2

FCLC

FC Linköping City

sön 23 jun 16:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 1

CUBK

Carlstad United BK

sön 23 jun 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

5 : 1

IFS

IF Sylvia

sön 23 jun 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

1 : 2

KBK

Karlstad BK

ons 19 jun 19:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

0 : 2

TIF

Torns IF

tor 20 jun 18:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

4 : 0

LGIF

Lindome GIF

tor 20 jun 19:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

2 : 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

tor 20 jun 19:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

1 : 2

FCT

FC Trollhättan

tor 20 jun 19:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

4 : 0

ÅFF

Åtvidabergs FF

tor 20 jun 19:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

3 : 2

LBK

Lunds BK

mån 24 jun 19:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

2 : 1

BoIS

Landskrona BoIS

mån 24 jun 19:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

3 : 1

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 115

fre 28 jun 19:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

1 : 2

KIF

Karlslunds IF HFK

lör 29 jun 16:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

1 : 0

BKF

BK Forward

lör 29 jun 16:00 | Våxnäs IP

KBK

Karlstad BK

3 : 2

RIK

Rynninge IK

lör 29 jun 16:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

2 : 3

AIF

Akropolis IF

lör 29 jun 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

1 : 0

VIF

Vasalunds IF

lör 29 jun 16:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

0 : 0

UFC

Umeå FC

sön 30 jun 15:00 | Fastighetsteknik Arena

IFS

IF Sylvia

4 : 2

BBK

Bodens BK FF

sön 30 jun 16:30 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

2 : 0

NBIS

Nyköpings BIS

tor 27 jun 19:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

1 : 0

SAIK

Skövde AIK

fre 28 jun 18:30 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 1

IFKV

IFK Värnamo

lör 29 jun 16:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

0 : 3

TIF

Tvååkers IF

lör 29 jun 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

2 : 2

OAIK

Oskarshamns AIK

lör 29 jun 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

1 : 2

KFC

Kristianstad FC

lör 29 jun 16:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

2 : 2

LBK

Lunds BK

lör 29 jun 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 0

UBK

Utsiktens BK

mån 1 jul 19:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

0 : 1

LSK

Ljungskile SK

Omgång 116

tor 4 jul 19:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

2 : 1

SFK

Sollentuna FF

tor 4 jul 19:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

2 : 3

VIF

Vasalunds IF

lör 6 jul 15:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

1 : 1

TTG

Team TG FF

lör 6 jul 16:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

0 : 5

KBK

Karlstad BK

lör 6 jul 16:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

1 : 1

IFS

IF Sylvia

lör 6 jul 16:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

2 : 2

CUBK

Carlstad United BK

lör 6 jul 16:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

1 : 3

SIF

Sandvikens IF

sön 7 jul 16:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

0 : 4

FCLC

FC Linköping City

tis 2 jul 19:30 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 2

LGIF

Lindome GIF

ons 3 jul 19:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

2 : 1

TIF

Torns IF

tor 4 jul 19:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

1 : 1

FCT

FC Trollhättan

lör 6 jul 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

3 : 0

ÅFF

Åtvidabergs FF

lör 6 jul 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

2 : 3

LSK

Ljungskile SK

lör 6 jul 16:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

1 : 2

BoIS

Landskrona BoIS

sön 7 jul 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

0 : 0

IKO

IK Oddevold

sön 7 jul 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

2 : 2

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 117

fre 2 aug 19:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

2 : 0

RIK

Rynninge IK

lör 3 aug 16:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

2 : 1

NBIS

Nyköpings BIS

lör 3 aug 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

1 : 0

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 4 aug 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

0 : 0

BBK

Bodens BK FF

sön 4 aug 16:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

2 : 1

GIF

Gefle IF FF

sön 4 aug 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

0 : 2

AIF

Akropolis IF

sön 4 aug 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

1 : 2

UFC

Umeå FC

sön 4 aug 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

1 : 0

BKF

BK Forward

lör 3 aug 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

1 : 1

BoIS

Landskrona BoIS

lör 3 aug 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

0 : 2

TIF

Tvååkers IF

lör 3 aug 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

0 : 2

IFKV

IFK Värnamo

sön 4 aug 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

2 : 0

KFC

Kristianstad FC

sön 4 aug 16:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

2 : 4

AIK

Assyriska Turabdin IK

sön 4 aug 17:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

3 : 0

SAIK

Skövde AIK

mån 5 aug 19:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

0 : 4

IKO

IK Oddevold

ons 7 aug 19:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

0 : 1

LBK

Lunds BK

Omgång 118

lör 10 aug 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

2 : 1

BKF

BK Forward

lör 10 aug 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

3 : 3

VIF

Vasalunds IF

lör 10 aug 15:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

2 : 1

NBIS

Nyköpings BIS

lör 10 aug 16:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

4 : 3

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 11 aug 14:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

3 : 0

TTG

Team TG FF

sön 11 aug 14:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

2 : 3

BBK

Bodens BK FF

sön 11 aug 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

1 : 1

IFS

IF Sylvia

sön 11 aug 17:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

1 : 3

SIF

Sandvikens IF

lör 10 aug 16:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

1 : 0

TIF

Torns IF

lör 10 aug 16:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

1 : 0

LGIF

Lindome GIF

sön 11 aug 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

2 : 1

UBK

Utsiktens BK

sön 11 aug 16:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

3 : 0

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 11 aug 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

1 : 1

LSK

Ljungskile SK

sön 11 aug 17:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

3 : 1

ÅFF

Åtvidabergs FF

sön 11 aug 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

5 : 1

FCT

FC Trollhättan

mån 12 aug 19:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

1 : 3

EIF

Eskilsminne IF

Omgång 119

fre 16 aug 19:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

4 : 0

RIK

Rynninge IK

fre 16 aug 19:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

1 : 1

UFC

Umeå FC

lör 17 aug 14:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

0 : 0

FCLC

FC Linköping City

lör 17 aug 16:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

1 : 1

AIF

Akropolis IF

lör 17 aug 16:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

2 : 2

KBK

Karlstad BK

lör 17 aug 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

1 : 1

SFK

Sollentuna FF

lör 17 aug 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

4 : 1

GIF

Gefle IF FF

sön 18 aug 15:30 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

4 : 2

CUBK

Carlstad United BK

lör 17 aug 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

1 : 3

LBK

Lunds BK

lör 17 aug 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

4 : 1

IKO

IK Oddevold

lör 17 aug 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

1 : 2

IFKV

IFK Värnamo

lör 17 aug 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

0 : 0

KFC

Kristianstad FC

lör 17 aug 15:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 3

BoIS

Landskrona BoIS

lör 17 aug 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

0 : 1

SAIK

Skövde AIK

sön 18 aug 17:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

1 : 0

TIF

Tvååkers IF

sön 18 aug 17:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

2 : 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

Omgång 120

lör 24 aug 14:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

NBIS

Nyköpings BIS

lör 24 aug 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

UFC

Umeå FC

lör 24 aug 16:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

BBK

Bodens BK FF

lör 24 aug 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 25 aug 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

VIF

Vasalunds IF

sön 25 aug 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

IFS

IF Sylvia

sön 25 aug 16:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

FCLC

FC Linköping City

sön 25 aug 16:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

SIF

Sandvikens IF

lör 24 aug 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

SAIK

Skövde AIK

lör 24 aug 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

UBK

Utsiktens BK

lör 24 aug 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

LGIF

Lindome GIF

lör 24 aug 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

EIF

Eskilsminne IF

sön 25 aug 15:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 25 aug 16:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

TIF

Torns IF

sön 25 aug 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

IFKV

IFK Värnamo

mån 26 aug 19:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

LSK

Ljungskile SK

Omgång 121

fre 30 aug 19:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

BKF

BK Forward

lör 31 aug 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

KBK

Karlstad BK

lör 31 aug 15:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

SIF

Sandvikens IF

lör 31 aug 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

GIF

Gefle IF FF

sön 1 sep 14:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

- : -

AIF

Akropolis IF

sön 1 sep 15:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

- : -

TTG

Team TG FF

sön 1 sep 16:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

SFK

Sollentuna FF

sön 1 sep 16:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

CUBK

Carlstad United BK

lör 31 aug 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

EIF

Eskilsminne IF

lör 31 aug 16:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

TIF

Tvååkers IF

lör 31 aug 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

IKO

IK Oddevold

sön 1 sep 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

FCT

FC Trollhättan

sön 1 sep 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

LBK

Lunds BK

sön 1 sep 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

- : -

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 1 sep 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

ÅFF

Åtvidabergs FF

sön 1 sep 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

KFC

Kristianstad FC

Omgång 122

lör 7 sep 14:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

- : -

BBK

Bodens BK FF

lör 7 sep 14:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

SFK

Sollentuna FF

lör 7 sep 15:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

RIK

Rynninge IK

sön 8 sep 15:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

UFC

Umeå FC

sön 8 sep 16:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 8 sep 16:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

AIF

Akropolis IF

sön 8 sep 16:30 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

GIF

Gefle IF FF

sön 8 sep 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

IFS

IF Sylvia

fre 6 sep 19:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

ÅFF

Åtvidabergs FF

lör 7 sep 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

TIF

Torns IF

lör 7 sep 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

LSK

Ljungskile SK

lör 7 sep 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

BoIS

Landskrona BoIS

lör 7 sep 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

IFKV

IFK Värnamo

sön 8 sep 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

AIK

Assyriska Turabdin IK

mån 9 sep 19:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

UBK

Utsiktens BK

mån 9 sep 19:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

SAIK

Skövde AIK

Omgång 123

lör 14 sep 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

SIF

Sandvikens IF

lör 14 sep 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

VIF

Vasalunds IF

lör 14 sep 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

CUBK

Carlstad United BK

sön 15 sep 13:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

KBK

Karlstad BK

sön 15 sep 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

NBIS

Nyköpings BIS

sön 15 sep 15:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

BBK

Bodens BK FF

sön 15 sep 15:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

TTG

Team TG FF

sön 15 sep 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

FCLC

FC Linköping City

lör 14 sep 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

AIK

Assyriska Turabdin IK

lör 14 sep 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

KFC

Kristianstad FC

lör 14 sep 14:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

LGIF

Lindome GIF

lör 14 sep 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

FCT

FC Trollhättan

lör 14 sep 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

TIF

Torns IF

sön 15 sep 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

- : -

TIF

Tvååkers IF

sön 15 sep 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

IKO

IK Oddevold

sön 15 sep 17:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

IFKV

IFK Värnamo

Omgång 124

lör 21 sep 15:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

RIK

Rynninge IK

lör 21 sep 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

IFS

IF Sylvia

sön 22 sep 13:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

BKF

BK Forward

sön 22 sep 15:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

TTG

Team TG FF

sön 22 sep 15:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

- : -

GIF

Gefle IF FF

sön 22 sep 16:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

AIF

Akropolis IF

sön 22 sep 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

- : -

SFK

Sollentuna FF

sön 22 sep 17:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

KIF

Karlslunds IF HFK

lör 21 sep 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

LSK

Ljungskile SK

lör 21 sep 15:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

ÅFF

Åtvidabergs FF

lör 21 sep 16:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

UBK

Utsiktens BK

lör 21 sep 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

EIF

Eskilsminne IF

sön 22 sep 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 22 sep 17:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

LBK

Lunds BK

sön 22 sep 17:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

SAIK

Skövde AIK

sön 22 sep 17:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 125

lör 28 sep 14:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

IFS

IF Sylvia

lör 28 sep 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

FCLC

FC Linköping City

lör 28 sep 16:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

KBK

Karlstad BK

lör 28 sep 16:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

SIF

Sandvikens IF

sön 29 sep 13:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

RIK

Rynninge IK

sön 29 sep 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

UFC

Umeå FC

sön 29 sep 16:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

VIF

Vasalunds IF

sön 29 sep 16:30 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

- : -

NBIS

Nyköpings BIS

lör 28 sep 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

AIK

Assyriska Turabdin IK

lör 28 sep 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

LGIF

Lindome GIF

lör 28 sep 15:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

EIF

Eskilsminne IF

lör 28 sep 16:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

IKO

IK Oddevold

lör 28 sep 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

FCT

FC Trollhättan

sön 29 sep 16:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

- : -

IFKV

IFK Värnamo

sön 29 sep 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

TIF

Torns IF

sön 29 sep 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

TIF

Tvååkers IF

Omgång 126

lör 5 okt 13:30 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

BBK

Bodens BK FF

lör 5 okt 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

GIF

Gefle IF FF

lör 5 okt 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

VIF

Vasalunds IF

sön 6 okt 14:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

TTG

Team TG FF

sön 6 okt 14:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 6 okt 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

CUBK

Carlstad United BK

sön 6 okt 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

BKF

BK Forward

sön 6 okt 16:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

SFK

Sollentuna FF

lör 5 okt 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

LGIF

Lindome GIF

lör 5 okt 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

UBK

Utsiktens BK

lör 5 okt 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

KFC

Kristianstad FC

lör 5 okt 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

LSK

Ljungskile SK

lör 5 okt 16:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 6 okt 16:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

LBK

Lunds BK

sön 6 okt 17:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

AIK

Assyriska Turabdin IK

sön 6 okt 17:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 127

lör 12 okt 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

SFK

Sollentuna FF

lör 12 okt 14:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

IFS

IF Sylvia

lör 12 okt 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

SIF

Sandvikens IF

sön 13 okt 13:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

BKF

BK Forward

sön 13 okt 15:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

BBK

Bodens BK FF

sön 13 okt 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

AIF

Akropolis IF

sön 13 okt 15:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

UFC

Umeå FC

sön 13 okt 17:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

- : -

FCLC

FC Linköping City

lör 12 okt 13:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

IFKV

IFK Värnamo

lör 12 okt 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

FCT

FC Trollhättan

lör 12 okt 15:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

SAIK

Skövde AIK

lör 12 okt 15:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

BoIS

Landskrona BoIS

lör 12 okt 16:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

LSK

Ljungskile SK

lör 12 okt 16:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 13 okt 17:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

ÅFF

Åtvidabergs FF

mån 14 okt 19:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

TIF

Tvååkers IF

Omgång 128

lör 19 okt 14:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

GIF

Gefle IF FF

lör 19 okt 15:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

NBIS

Nyköpings BIS

lör 19 okt 16:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

CUBK

Carlstad United BK

lör 19 okt 16:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 20 okt 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

VIF

Vasalunds IF

sön 20 okt 15:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

TTG

Team TG FF

sön 20 okt 15:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

- : -

KBK

Karlstad BK

sön 20 okt 16:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

RIK

Rynninge IK

lör 19 okt 14:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

LBK

Lunds BK

lör 19 okt 15:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

TIF

Torns IF

lör 19 okt 15:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

- : -

IKO

IK Oddevold

lör 19 okt 16:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

UBK

Utsiktens BK

lör 19 okt 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

LGIF

Lindome GIF

sön 20 okt 16:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

AIK

Assyriska Turabdin IK

sön 20 okt 16:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

EIF

Eskilsminne IF

sön 20 okt 17:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

KFC

Kristianstad FC

Omgång 129

lör 26 okt 15:00 | Tingvalla IP

KBK

Karlstad BK

- : -

SFK

Sollentuna FF

sön 27 okt 13:00 | Rosvalla IP KG A

NBIS

Nyköpings BIS

- : -

UFC

Umeå FC

sön 27 okt 14:00 | Grenadjärvallen

RIK

Rynninge IK

- : -

BBK

Bodens BK FF

sön 27 okt 14:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

KIF

Karlslunds IF HFK

sön 27 okt 14:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

AIF

Akropolis IF

sön 27 okt 15:00 | Tingvalla IP

CUBK

Carlstad United BK

- : -

SIF

Sandvikens IF

sön 27 okt 16:00 | Skytteholms IP 1

VIF

Vasalunds IF

- : -

BKF

BK Forward

mån 28 okt 18:00 | Östgötaporten

IFS

IF Sylvia

- : -

FCLC

FC Linköping City

lör 26 okt 14:00 | Harlyckans IP 1

EIF

Eskilsminne IF

- : -

FCT

FC Trollhättan

lör 26 okt 14:00 | Rosenlunds IP 1

AIK

Assyriska Turabdin IK

- : -

ÅFF

Åtvidabergs FF

lör 26 okt 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

TIF

Tvååkers IF

lör 26 okt 14:00 | Klostergårdens IP, centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

LSK

Ljungskile SK

lör 26 okt 14:00 | Lindevi IP 1 Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

OAIK

Oskarshamns AIK

lör 26 okt 15:00 | Ruddalen 1 Konstgräs

UBK

Utsiktens BK

- : -

IFKV

IFK Värnamo

sön 27 okt 16:00 | Rimnersvallen

IKO

IK Oddevold

- : -

SAIK

Skövde AIK

mån 28 okt 18:00 | Kristianstads Fotbollsarena

KFC

Kristianstad FC

- : -

BoIS

Landskrona BoIS

Omgång 130

lör 2 nov 13:00 | Karlslund Arena

KIF

Karlslunds IF HFK

- : -

CUBK

Carlstad United BK

lör 2 nov 13:00 | Trängens IP

BKF

BK Forward

- : -

KBK

Karlstad BK

lör 2 nov 13:00 | Umeå Energi Arena SOL

UFC

Umeå FC

- : -

TTG

Team TG FF

lör 2 nov 13:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

RIK

Rynninge IK

lör 2 nov 13:00 | Linköping Arena

FCLC

FC Linköping City

- : -

NBIS

Nyköpings BIS

lör 2 nov 13:00 | Sollentunavallen 1

SFK

Sollentuna FF

- : -

GIF

Gefle IF FF

lör 2 nov 13:00 | Jernvallen

SIF

Sandvikens IF

- : -

VIF

Vasalunds IF

lör 2 nov 13:00 | Boden Arena

BBK

Bodens BK FF

- : -

IFS

IF Sylvia

lör 2 nov 13:00 | Övrevi A

TIF

Tvååkers IF

- : -

EIF

Eskilsminne IF

lör 2 nov 13:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

UBK

Utsiktens BK

lör 2 nov 13:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

AIK

Assyriska Turabdin IK

lör 2 nov 13:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

LBK

Lunds BK

lör 2 nov 13:00 | Finnvedsvallen

IFKV

IFK Värnamo

- : -

KFC

Kristianstad FC

lör 2 nov 13:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

IKO

IK Oddevold

lör 2 nov 13:00 | Skarsjövallen

LSK

Ljungskile SK

- : -

TIF

Torns IF

lör 2 nov 13:00 | Landskrona IP A-plan

BoIS

Landskrona BoIS

- : -

LGIF

Lindome GIF