Kontakt

Ettanfotboll.se drivs av Föreningen Ettanfotboll. Föreningen Ettanfotboll är en intresseorganisation för de 32 klubbarna i Division 1. Uppdraget är att driva utvecklingen av den semiprofessionella fotbollen; sportsligt, ekonomiskt, kommersiellt och administrativt. Har du synpunkter eller frågor kring innehållet på hemsidan, vänligen skicka ett mail till Jimmy Fors: jimmy.fors@ettanfotboll.se och skriv ”ettanfotboll.se” i ämnesraden.

Ettanfotbolls kontor
Jimmy Fors
Marknad- och Kommunikationschef
Växel: 010-155 00 50
Direkt: 010-155 00 51
jimmy.fors@ettanfotboll.se

Ettanfotbolls styrelse 2019
Johan Englund, Ordförande
johan.englund@ettanfotboll.se

Mikael Thorstensson, Vice Ordförande
mikael.thorstensson@ettanfotboll.se

Sven-Olof Frisk, Ekonomiansvarig
olle.frisk@ettanfotboll.se

Per Åstemo, Ledamot
per.astemo@ettanfotboll.se

Chengis Rehman, Ledamot
chengis.rehman@ettanfotboll.se

Mattias Granström, Ledamot
mattias.granstrom@ettanfotboll.se

Sahar Zandian, Ledamot
sahar.zandian@ettanfotboll.se

Claes Ohlsson, Ledamot
claes.ohlsson@ettanfotboll.se

Håkan Bäckström, Ledamot
hakan.backstrom@ettanfotboll.se 

Våra officiella kanaler

ettanfotboll.se – Officiell hemsida för Ettanfotboll och Division 1

facebook.com/Ettanfotboll – Officiell facebooksida för Ettanfotboll

twitter.com/ettanfotboll – Officiell twittersida för Ettanfotboll

instagram.com/ettanfotboll – Officiell instagramsida för Ettanfotboll

soundcloud.com/ettanfotboll – Officiell podcast för Ettanfotboll