Vänersborgs IF

Grundad 1906

Stad Vänersborg

Hemmaarena Vänersvallen

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

Sat 3 Apr 16:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

0 : 4

(0 : 2)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 10 Apr 13:00 | Vänersvallen Nord konstgräs SLUT

VIF

Vänersborgs IF

1 : 0

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

Sat 17 Apr 13:00 | Jordbrovallen 4 SLUT

AIK

Assyriska IK

1 : 4

(1 : 2)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 24 Apr 14:00 | Vänersvallen Nord konstgräs SLUT

VIF

Vänersborgs IF

1 : 2

(0 : 2)

TIF

Torns IF

Fri 30 Apr 19:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

4 : 1

(3 : 0)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 8 May 15:00 | Vänersvallen Nord konstgräs SLUT

VIF

Vänersborgs IF

0 : 0

(- : -)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 15 May 16:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

4 : 1

(2 : 1)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 22 May 16:00 | Vänersvallen Nord konstgräs SLUT

VIF

Vänersborgs IF

0 : 2

(0 : 1)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sun 30 May 16:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

1 : 0

(0 : 0)

VIF

Vänersborgs IF

Fri 4 Jun 20:00 | Vänersvallen Nord konstgräs SLUT

VIF

Vänersborgs IF

2 : 1

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sat 12 Jun 16:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

0 : 1

(0 : 0)

VIF

Vänersborgs IF

Fri 18 Jun 19:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

2 : 3

(0 : 1)

VIF

Vänersborgs IF

Thu 24 Jun 19:00 | Vänersvallen Nord konstgräs SLUT

VIF

Vänersborgs IF

1 : 3

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Sat 3 Jul 16:00 | Vänersvallen Nord konstgräs SLUT

VIF

Vänersborgs IF

2 : 3

(1 : 2)

ÖFF

Österlen FF

Fri 9 Jul 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

4 : 3

(2 : 1)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 14 Aug 15:00 | Vänersvallen Nord konstgräs

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Sat 21 Aug 16:00 | Skillinge IP

ÖFF

Österlen FF

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 28 Aug 13:00 | Vänersvallen Nord konstgräs

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Sun 5 Sep 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 11 Sep 14:00 | Vänersvallen Nord konstgräs

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Sat 18 Sep 16:00 |

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Sat 25 Sep 14:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 2 Oct 13:00 |

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska IK

Sat 9 Oct 13:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 16 Oct 13:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 23 Oct 13:00 |

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

LSK

Ljungskile SK

Sat 30 Oct 16:00 |

IFK M

IFK Malmö FK

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 6 Nov 13:00 |

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 13 Nov 13:00 |

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Sat 20 Nov 13:30 |

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Sportexpressen play

Se alla Vänersborgs IF
matcher på
Sportexpressen play

Registrera dig här