Skövde AIK

Grundad 1919

Stad Skövde

Hemmaarena Södermalms IP

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

sön 14 jun 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 2

(0 : 0)

UBK

Utsiktens BK

ons 17 jun 17:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

Motala AIF FK

2 : 2

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

sön 21 jun 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 3

(2 : 0)

Landskrona BoIS

lör 27 jun 12:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

Eskilsminne IF

1 : 0

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

ons 1 jul 17:30 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

3 : 1

(2 : 0)

QFIF

Qviding FIF

sön 5 jul 15:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 0

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

lör 11 jul 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 3

(0 : 1)

LGIF

Lindome GIF

ons 15 jul 17:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

5 : 1

(2 : 0)

SAIK

Skövde AIK

sön 19 jul 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 0

(1 : 0)

TIF

Tvååkers IF

fre 7 aug 17:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 4

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

ons 12 aug 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

0 : 3

(0 : 2)

IFK Värnamo

sön 16 aug 12:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 3

(0 : 2)

SAIK

Skövde AIK

lör 22 aug 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 0

(1 : 0)

FK Karlskrona

lör 29 aug 13:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

2 : 2

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

ons 2 sep 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

4 : 1

(1 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 6 sep 11:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

2 : 1

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

lör 12 sep 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 1

(0 : 1)

TIF

Torns IF

lör 19 sep 13:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFK Värnamo

3 : 1

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

ons 23 sep 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

3 : 2

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

sön 27 sep 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

4 : 3

(1 : 2)

FCLC

FC Linköping City

lör 3 okt 13:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

Landskrona BoIS

3 : 2

(2 : 0)

SAIK

Skövde AIK

ons 7 okt 18:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

1 : 2

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

sön 11 okt 14:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 0

(2 : 0)

LBK

Lunds BK

lör 17 okt 12:00 | Övrevi C SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 1

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

lör 24 okt 11:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

3 : 2

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

lör 31 okt 14:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

2 : 3

(0 : 1)

Eskilsminne IF

lör 7 nov 13:00 | Karlskrona IP A-plan SLUT

FK Karlskrona

1 : 2

(1 : 1)

SAIK

Skövde AIK

fre 13 nov 18:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

5 : 1

(3 : 0)

Motala AIF FK

lör 21 nov 14:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

4 : 1

(3 : 1)

SAIK

Skövde AIK

lör 28 nov 13:00 | Södermalms IP konstgräs SLUT

SAIK

Skövde AIK

4 : 1

(1 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Ettan Play

Se alla Skövde AIK
matcher på
Ettan Play

Registrera dig här