Qviding FIF

Grundad 1987

Stad Göteborg

Hemmaarena Valhalla IP

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

Sat 3 Apr 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 0

(0 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Sat 10 Apr 16:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

1 : 0

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sat 17 Apr 13:00 | Övrevi C SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 2

(2 : 1)

QFIF

Qviding FIF

Sat 24 Apr 13:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

0 : 0

(- : -)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 1 May 16:00 | Rosenlunds IP, Jkpg 1 SLUT

AIK

Assyriska IK

4 : 5

(1 : 1)

QFIF

Qviding FIF

Sun 9 May 13:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

3 : 1

(1 : 1)

FCLC

FC Linköping City

Thu 13 May 14:00 | Tornvallen, Stångby A-plan

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 22 May 16:00 | Skillinge IP

ÖFF

Österlen FF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Mon 31 May 19:00 | Valhalla Konstgräs

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

UBK

Utsiktens BK

Sat 5 Jun 15:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 12 Jun 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Fri 18 Jun 19:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Thu 24 Jun 19:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 3 Jul 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

LSK

Ljungskile SK

Sat 10 Jul 14:00 |

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 14 Aug 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

SAIK

Skövde AIK

Sat 21 Aug 16:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Fri 27 Aug 19:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 4 Sep 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska IK

Sat 11 Sep 13:00 |

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 18 Sep 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Sat 25 Sep 15:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sun 3 Oct 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Sat 9 Oct 14:00 |

IFK M

IFK Malmö FK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Fri 15 Oct 19:00 |

LSK

Ljungskile SK

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 23 Oct 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Sat 30 Oct 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Sat 6 Nov 13:00 |

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 13 Nov 13:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

ÖFF

Österlen FF

Sat 20 Nov 13:30 |

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sportexpressen play

Se alla Qviding FIF
matcher på
Sportexpressen play

Registrera dig här