Örebro Syrianska IF

Grundad 1977

Stad Örebro

Hemmaarena Örnsro IP

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

Sat 2 Apr 16:00 | Mellringe IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

3 : 1

(- : -)

SIF

Sandvikens IF

Sat 9 Apr 14:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

1 : 3

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Mon 18 Apr 13:00 | Mellringe IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 2

(- : -)

IFKF

IF Karlstad Fotboll

Sat 23 Apr 13:00 | Mellringe IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

0 : 0

(- : -)

HTFF

Hammarby Talang FF

Sat 30 Apr 13:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

2 : 1

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sun 8 May 13:00 | Mellringe IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 2

(- : -)

PIF FF

Piteå IF FF

Sat 14 May 13:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

UFC

Umeå FC

2 : 3

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 21 May 16:00 | Mellringe IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

1 : 2

(- : -)

IFKH

IFK Haninge

Wed 25 May 19:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

3 : 1

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Mon 30 May 19:00 | Mellringe IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 1

(- : -)

GIF

Gefle IF FF

Sun 5 Jun 13:00 | Mellringe IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 3

(- : -)

TTG

Team TG FF

Tue 14 Jun 19:00 | Tibblevallen (Täby SC 1) SLUT

TFK

Täby FK

0 : 2

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 18 Jun 13:00 | Sollentunavallen 1 SLUT

SFK

Sollentuna FK

1 : 2

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Wed 22 Jun 19:00 | Mellringe IP SLUT

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

2 : 1

(- : -)

Stockholm Internazionale

Sat 30 Jul 13:00 | Platinumcars Arena

IFS

IF Sylvia

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 6 Aug 13:00 | Sätra IP 1

Stockholm Internazionale

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Thu 11 Aug 19:00 | Mellringe IP

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

MAIF

Motala AIF FK

Sun 14 Aug 16:00 | Torvalla IP 1

IFKH

IFK Haninge

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 20 Aug 13:00 | Mellringe IP

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

TFK

Täby FK

Sun 28 Aug 13:00 |

IFKF

IF Karlstad Fotboll

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 3 Sep 13:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalunds IF

Sun 11 Sep 13:00 |

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 17 Sep 13:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

SFK

Sollentuna FK

Sun 25 Sep 13:00 |

PIF FF

Piteå IF FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 1 Oct 13:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

BKF

BK Forward

Sun 9 Oct 13:00 |

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 15 Oct 13:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

IFS

IF Sylvia

Sat 22 Oct 16:00 |

SIF

Sandvikens IF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sat 29 Oct 17:00 |

HTFF

Hammarby Talang FF

- : -

(- : -)

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

Sun 6 Nov 15:00 |

ÖSIF

Örebro Syrianska IF

- : -

(- : -)

UFC

Umeå FC

Sportexpressen play

Se alla Örebro Syrianska IF
matcher på
Sportexpressen play

Registrera dig här