Lindome GIF

Grundad 1928

Stad Göteborg

Hemmaarena Lindevi IP

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

Sat 3 Apr 13:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 2

(1 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sat 10 Apr 13:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

2 : 0

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Sat 17 Apr 13:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

2 : 0

(1 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sat 24 Apr 13:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

3 : 2

(3 : 2)

FCLC

FC Linköping City

Sat 1 May 14:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

2 : 1

(0 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sat 8 May 16:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 1

(1 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Fri 14 May 19:00 | Lindevi IP Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

UBK

Utsiktens BK

Sat 22 May 16:00 | Kopparvallen

ÅFF

Åtvidabergs FF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 29 May 16:00 | Lindevi IP Konstgräs

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

ÖFF

Österlen FF

Fri 4 Jun 20:00 | Vänersvallen Nord konstgräs

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 12 Jun 16:00 |

AIK

Assyriska IK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 19 Jun 13:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

LSK

Ljungskile SK

Thu 24 Jun 19:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sat 3 Jul 13:00 |

TIF

Torns IF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Wed 7 Jul 19:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

TIF

Tvååkers IF

Sat 14 Aug 13:00 |

FCLC

FC Linköping City

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 21 Aug 13:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Fri 27 Aug 19:00 |

QFIF

Qviding FIF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 4 Sep 13:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

TIF

Torns IF

Sun 12 Sep 14:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Sat 18 Sep 13:00 |

TIF

Tvååkers IF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 25 Sep 13:00 |

UBK

Utsiktens BK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 2 Oct 13:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 9 Oct 13:00 |

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 16 Oct 13:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Sat 23 Oct 16:00 |

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 30 Oct 13:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

AIK

Assyriska IK

Sat 6 Nov 14:00 |

ÖFF

Österlen FF

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sat 13 Nov 13:00 |

LGIF

Lindome GIF

- : -

(- : -)

LBK

Lunds BK

Sat 20 Nov 13:30 |

LSK

Ljungskile SK

- : -

(- : -)

LGIF

Lindome GIF

Sportexpressen play

Se alla Lindome GIF
matcher på
Sportexpressen play

Registrera dig här