IFK Malmö

Grundad 1899

Stad Malmö

Hemmaarena Malmö stadion

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

Mon 5 Apr 16:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

1 : 1

(0 : 1)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Sat 10 Apr 16:00 | Edsborgs IP Konstgräs SLUT

LSK

Ljungskile SK

3 : 0

(2 : 0)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 17 Apr 13:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

2 : 0

(1 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sat 24 Apr 13:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

0 : 0

(- : -)

IFK M

IFK Malmö FK

Sun 2 May 14:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

1 : 0

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

Sat 8 May 15:00 | Vänersvallen Nord konstgräs SLUT

VIF

Vänersborgs IF

0 : 0

(- : -)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 15 May 13:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

2 : 0

(0 : 0)

IFK M

IFK Malmö FK

Fri 21 May 19:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

2 : 1

(2 : 1)

LBK

Lunds BK

Sat 29 May 16:00 | Rosenlunds IP, Jkpg 1 SLUT

AIK

Assyriska IK

3 : 3

(3 : 2)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 5 Jun 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

3 : 1

(2 : 0)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 12 Jun 13:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

1 : 1

(1 : 1)

ÖFF

Österlen FF

Sun 20 Jun 15:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

2 : 0

(1 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sun 27 Jun 14:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

1 : 2

(0 : 1)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 3 Jul 14:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

2 : 2

(1 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Thu 8 Jul 19:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

1 : 2

(1 : 2)

TIF

Torns IF

Sat 14 Aug 16:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

1 : 2

(0 : 0)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 21 Aug 16:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

4 : 2

(2 : 1)

LSK

Ljungskile SK

Fri 27 Aug 18:30 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

3 : 0

(1 : 0)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 4 Sep 15:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

4 : 0

(3 : 0)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 11 Sep 13:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

0 : 3

(0 : 2)

TIF

Tvååkers IF

Sat 18 Sep 15:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 0

(0 : 0)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 25 Sep 16:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

0 : 1

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sat 2 Oct 13:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

1 : 2

(1 : 1)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 9 Oct 14:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

0 : 0

(0 : 0)

QFIF

Qviding FIF

Sat 16 Oct 14:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

0 : 2

(0 : 2)

AIK

Assyriska IK

Sun 24 Oct 14:00 | Södermalms IP

SAIK

Skövde AIK

- : -

(- : -)

IFK M

IFK Malmö FK

Sat 30 Oct 16:00 | Limhamns IP, plan 1, konstgräs

IFK M

IFK Malmö FK

- : -

(- : -)

VIF

Vänersborgs IF

Fri 5 Nov 19:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan

LBK

Lunds BK

- : -

(- : -)

IFK M

IFK Malmö FK

Sun 14 Nov 14:00 | Malmö Stadion

IFK M

IFK Malmö FK

- : -

(- : -)

FCLC

FC Linköping City

Sat 20 Nov 13:30 | Skillinge IP

ÖFF

Österlen FF

- : -

(- : -)

IFK M

IFK Malmö FK

Sportexpressen play

Se alla IFK Malmö
matcher på
Sportexpressen play

Registrera dig här