FC Trollhättan

Grundad 2001

Stad Trollhättan

Hemmaarena Edsborgs IP

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

Sat 3 Apr 13:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 2

(1 : 0)

LGIF

Lindome GIF

Sat 10 Apr 15:00 | Kopparvallen SLUT

ÅFF

Åtvidabergs FF

0 : 2

(0 : 2)

FCT

FC Trollhättan

Fri 16 Apr 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 0

(0 : 0)

LSK

Ljungskile SK

Sat 24 Apr 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 2

(1 : 0)

LBK

Lunds BK

Sat 1 May 13:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 1

(0 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sun 9 May 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

0 : 0

(0 : 0)

AIK

Assyriska IK

Sat 15 May 13:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

1 : 3

(1 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sat 22 May 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

3 : 0

(2 : 0)

FCLC

FC Linköping City

Sat 29 May 16:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 4

(1 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sat 5 Jun 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

3 : 1

(2 : 0)

IFK M

IFK Malmö FK

Sun 13 Jun 19:30 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

2 : 3

(2 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sat 19 Jun 16:00 | Skillinge IP SLUT

ÖFF

Österlen FF

1 : 2

(1 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sun 27 Jun 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 1

(1 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

Sat 3 Jul 16:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

1 : 0

(0 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Fri 9 Jul 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

4 : 3

(2 : 1)

VIF

Vänersborgs IF

Sun 15 Aug 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 1

(0 : 1)

TIF

Tvååkers IF

Sat 21 Aug 13:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

0 : 1

(0 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Sun 29 Aug 16:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

3 : 1

(1 : 1)

ÖFF

Österlen FF

Sat 4 Sep 16:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

2 : 1

(0 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Mon 13 Sep 19:00 | Skarsjövallen SLUT

LSK

Ljungskile SK

2 : 2

(1 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Mon 20 Sep 19:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 2

(1 : 2)

UBK

Utsiktens BK

Sat 25 Sep 16:00 | Malmö Stadion SLUT

IFK M

IFK Malmö FK

0 : 1

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sun 3 Oct 14:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 2

(1 : 0)

TIF

Torns IF

Sun 10 Oct 16:00 | Rosenlunds IP 1, Jkpg SLUT

AIK

Assyriska IK

3 : 1

(1 : 0)

FCT

FC Trollhättan

Mon 18 Oct 19:30 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

2 : 0

(0 : 0)

SAIK

Skövde AIK

Sun 24 Oct 15:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

0 : 2

(0 : 1)

FCT

FC Trollhättan

Sun 31 Oct 16:00 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

ÅFF

Åtvidabergs FF

Sat 6 Nov 16:00 | Arena Oskarshamn

OAIK

Oskarshamns AIK

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Fri 12 Nov 19:00 | Vänersvallen Nord konstgräs

VIF

Vänersborgs IF

- : -

(- : -)

FCT

FC Trollhättan

Sat 20 Nov 13:30 | Edsborgs IP A-plan

FCT

FC Trollhättan

- : -

(- : -)

QFIF

Qviding FIF

Sportexpressen play

Se alla FC Trollhättan
matcher på
Sportexpressen play

Registrera dig här