Assyriska Turabdin IK

Grundad 2009

Stad Jönköping

Hemmaarena Rosenlunds IP

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

sön 14 jun 13:00 | Tornvallen, Stångby A-plan SLUT

TIF

Torns IF

1 : 1

(0 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

ons 17 jun 17:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 2

(0 : 0)

OAIK

Oskarshamns AIK

sön 21 jun 13:00 | Övrevi A SLUT

TIF

Tvååkers IF

1 : 3

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

lör 27 jun 13:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 2

(0 : 1)

LBK

Lunds BK

ons 1 jul 17:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

MAIF

Motala AIF FK

2 : 3

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

sön 5 jul 13:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 0

(1 : 0)

IFKV

IFK Värnamo

lör 11 jul 10:00 | Valhalla Konstgräs SLUT

QFIF

Qviding FIF

3 : 1

(0 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

ons 15 jul 17:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 0

(2 : 0)

FKK

FK Karlskrona

sön 19 jul 12:00 | Edsborgs IP A-plan SLUT

FCT

FC Trollhättan

1 : 3

(1 : 2)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

fre 7 aug 17:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 4

(0 : 1)

SAIK

Skövde AIK

ons 12 aug 17:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

1 : 1

(1 : 0)

UBK

Utsiktens BK

sön 16 aug 12:00 | Harlyckans IP 1 SLUT

EIF

Eskilsminne IF

0 : 6

(0 : 3)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

lör 22 aug 13:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 0

(1 : 0)

LGIF

Lindome GIF

lör 29 aug 13:00 | Landskrona IP A-plan SLUT

BoIS

Landskrona BoIS

2 : 1

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

ons 2 sep 17:00 | Linköping Arena SLUT

FCLC

FC Linköping City

2 : 0

(1 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

sön 6 sep 13:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 2

(1 : 2)

FCLC

FC Linköping City

lör 12 sep 13:00 | Västra Mark IP SLUT

FKK

FK Karlskrona

3 : 2

(2 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

lör 19 sep 13:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

4 : 0

(3 : 0)

QFIF

Qviding FIF

ons 23 sep 17:00 | Södermalms IP SLUT

SAIK

Skövde AIK

3 : 2

(1 : 1)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

sön 27 sep 13:00 | Rosenlunds IP 1 SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

0 : 0

(0 : 0)

TIF

Tvååkers IF

lör 3 okt 12:00 | Klostergårdens IP, Centrumplan SLUT

LBK

Lunds BK

0 : 1

(0 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

ons 7 okt 18:00 | Vapenvallen SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 1

(2 : 0)

MAIF

Motala AIF FK

sön 11 okt 11:00 | Arena Oskarshamn SLUT

OAIK

Oskarshamns AIK

1 : 0

(1 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

lör 17 okt 15:00 | Ruddalen Konstgräs SLUT

UBK

Utsiktens BK

4 : 0

(4 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

lör 24 okt 13:00 | Vapenvallen SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 1

(2 : 0)

TIF

Torns IF

lör 31 okt 12:00 | Vapenvallen SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

5 : 2

(1 : 1)

FCT

FC Trollhättan

lör 7 Nov 12:00 | Lindevi IP Konstgräs SLUT

LGIF

Lindome GIF

2 : 1

(1 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

lör 14 Nov 13:00 | Vapenvallen SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

4 : 2

(3 : 2)

EIF

Eskilsminne IF

lör 21 Nov 16:00 | Vapenvallen SLUT

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

2 : 1

(1 : 0)

BoIS

Landskrona BoIS

lör 28 Nov 13:00 | Finnvedsvallen SLUT

IFKV

IFK Värnamo

2 : 0

(1 : 0)

AIK

Assyriska Turabdin Föreningen

Ettan Play

Se alla Assyriska Turabdin IK
matcher på
Ettan Play

Registrera dig här