Akropolis IF

Grundad 1968

Stad Stockholm

Hemmaarena Spånga IP

Webbsida

Lägg till matcher i kalender

lör 11 apr 14:00 | Grimsta IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 1

(1 : 1)

IK Brage

sön 19 apr 12:30 | LF Arena SLUT

Piteå IF FF

2 : 1

(2 : 0)

AIF

Akropolis IF

lör 25 apr 13:00 | Domnarvsvallen SLUT

Dalkurd FF

2 : 1

(0 : 1)

AIF

Akropolis IF

lör 2 maj 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

0 : 0

(0 : 0)

CUBK

Carlstad United BK

sön 10 maj 15:00 | Källbrinks IP 1 SLUT

Huddinge IF

0 : 2

(0 : 1)

AIF

Akropolis IF

sön 17 maj 13:00 | Skogsvallen SLUT

IFK Luleå

1 : 3

(1 : 0)

AIF

Akropolis IF

lör 23 maj 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 0

(0 : 0)

VIF

Vasalunds IF

sön 31 maj 15:00 | Rosvalla IP SLUT

NBIS

Nyköpings BIS

0 : 0

(0 : 0)

AIF

Akropolis IF

lör 6 jun 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

6 : 1

(2 : 0)

Västerås SK FK

sön 14 jun 14:00 | Trängens IP SLUT

BKF

BK Forward

1 : 2

(1 : 1)

AIF

Akropolis IF

mån 22 jun 17:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 0

(1 : 0)

Södertälje FK

lör 27 jun 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

2 : 0

(1 : 0)

Motala AIF FK

sön 5 jul 13:00 | Gammliavallen SLUT

UFC

Umeå FC

1 : 1

(0 : 0)

AIF

Akropolis IF

tor 9 jul 17:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 0

(0 : 0)

Huddinge IF

lör 15 aug 14:00 | Skytteholms IP 1 SLUT

VIF

Vasalunds IF

0 : 0

(0 : 0)

AIF

Akropolis IF

sön 23 aug 11:00 | Tingvalla IP SLUT

CUBK

Carlstad United BK

2 : 4

(2 : 1)

AIF

Akropolis IF

sön 30 aug 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 1

(0 : 0)

UFC

Umeå FC

lör 5 sep 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

0 : 1

(0 : 0)

Dalkurd FF

sön 13 sep 15:00 | Idrottsparken Motala A SLUT

Motala AIF FK

1 : 2

(0 : 0)

AIF

Akropolis IF

lör 19 sep 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

3 : 0

(1 : 0)

NBIS

Nyköpings BIS

lör 26 sep 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 2

(0 : 2)

BKF

BK Forward

lör 3 okt 15:00 | Södertälje Fotbollsarena SLUT

Södertälje FK

1 : 3

(0 : 1)

AIF

Akropolis IF

sön 11 okt 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

1 : 1

(0 : 0)

Piteå IF FF

sön 18 okt 14:00 | Swedbank Park (konstgräs) SLUT

Västerås SK FK

1 : 1

(0 : 1)

AIF

Akropolis IF

sön 25 okt 13:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

2 : 1

(2 : 1)

IFK Luleå

sön 1 Nov 13:00 | Domnarvsvallen SLUT

IK Brage

1 : 1

(0 : 0)

AIF

Akropolis IF

lör 16 apr 12:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

2 : 2

(1 : 1)

IFK Luleå

sön 24 apr 12:00 | LF Arena SLUT

Piteå IF FF

1 : 1

(1 : 1)

AIF

Akropolis IF

lör 30 apr 14:00 | Spånga IP 1 SLUT

AIF

Akropolis IF

3 : 1

(3 : 1)

IK Sleipner

sön 8 maj 12:00 | Umeå Energi Arena SOL SLUT

TTG

Team TG FF

1 : 2

(1 : 2)

AIF

Akropolis IF

sön 29 sep 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

(- : -)

UFC

Umeå FC

sön 6 okt 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

(- : -)

BKF

BK Forward

sön 13 okt 15:00 | Gavlevallen

GIF

Gefle IF FF

- : -

(- : -)

AIF

Akropolis IF

sön 20 okt 15:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

(- : -)

VIF

Vasalunds IF

sön 27 okt 14:00 | Umeå Energi Arena SOL

TTG

Team TG FF

- : -

(- : -)

AIF

Akropolis IF

lör 2 Nov 13:00 | Spånga IP 1

AIF

Akropolis IF

- : -

(- : -)

RIK

Rynninge IK

Ettan Play

Se alla Akropolis IF
matcher på
Ettan Play

Registrera dig här