Matcher Norra / Södra

Omg. Datum Hemmalag Resultat Bortalag Info
1 13 apr 19:04 Västerås SK FK -
Assyriska FF

35

Följ Västerås SK FKs eller Assyriska FFs rapportering
1 16 apr 17:00 Enskede IK -
Sollentuna FF

16

Följ Enskede IKs eller Sollentuna FFs rapportering
1 17 apr 14:00 Carlstad United BK -
IFK Luleå

21

Följ Carlstad United BKs eller IFK Luleås rapportering
1 17 apr 15:00 Sandvikens IF -
Akropolis IF

20

Följ Sandvikens IFs eller Akropolis IFs rapportering
1 17 apr 15:00 Arameisk-Syrianska IF -
IK Brage

22

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller IK Brages rapportering
1 17 apr 15:00 Nyköpings BIS -
Team TG FF

23

Följ Nyköpings BIS eller Team TG FFs rapportering
1 17 apr 15:00 Umeå FC -
Vasalunds IF

15

Följ Umeå FCs eller Vasalunds IFs rapportering
2 22 apr 15:00 Team TG FF -
Västerås SK FK

9

Följ Team TG FFs eller Västerås SK FKs rapportering
2 23 apr Sollentuna FF -
Nyköpings BIS

0

Följ Sollentuna FFs eller Nyköpings BIS rapportering
2 23 apr 15:30 Akropolis IF -
Umeå FC

3

Följ Akropolis IFs eller Umeå FCs rapportering
2 23 apr 16:00 IFK Luleå -
Enskede IK

8

Följ IFK Luleås eller Enskede IKs rapportering
2 23 apr 16:00 Assyriska FF -
Arameisk-Syrianska IF

4

Följ Assyriska FFs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
2 23 apr 17:00 Vasalunds IF -
Sandvikens IF

1

Följ Vasalunds IFs eller Sandvikens IFs rapportering
2 23 apr 17:00 IK Brage -
Carlstad United BK

4

Följ IK Brages eller Carlstad United BKs rapportering
3 29 apr 14:00 Sandvikens IF -
Team TG FF

4

Följ Sandvikens IFs eller Team TG FFs rapportering
3 29 apr 16:00 Arameisk-Syrianska IF -
Västerås SK FK

5

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Västerås SK FKs rapportering
3 29 apr 16:00 Nyköpings BIS -
IK Brage

3

Följ Nyköpings BIS eller IK Brages rapportering
3 30 apr 15:00 Sollentuna FF -
IFK Luleå

9

Följ Sollentuna FFs eller IFK Luleås rapportering
3 30 apr 15:00 Umeå FC -
Assyriska FF

0

Följ Umeå FCs eller Assyriska FFs rapportering
3 1 maj 16:00 Carlstad United BK -
Vasalunds IF

2

Följ Carlstad United BKs eller Vasalunds IFs rapportering
3 1 maj 17:00 Enskede IK -
Akropolis IF

2

Följ Enskede IKs eller Akropolis IFs rapportering
4 7 maj 15:00 Team TG FF -
Enskede IK

1

Följ Team TG FFs eller Enskede IKs rapportering
4 7 maj 16:00 Akropolis IF -
Nyköpings BIS

2

Följ Akropolis IFs eller Nyköpings BIS rapportering
4 7 maj 16:00 IFK Luleå -
Sandvikens IF

5

Följ IFK Luleås eller Sandvikens IFs rapportering
4 7 maj 16:00 Västerås SK FK -
Umeå FC

2

Följ Västerås SK FKs eller Umeå FCs rapportering
4 7 maj 16:00 Assyriska FF -
Carlstad United BK

2

Följ Assyriska FFs eller Carlstad United BKs rapportering
4 7 maj 17:00 Vasalunds IF -
Arameisk-Syrianska IF

2

Följ Vasalunds IFs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
4 7 maj 17:00 IK Brage -
Sollentuna FF

0

Följ IK Brages eller Sollentuna FFs rapportering
5 13 maj 16:00 Sollentuna FF -
Assyriska FF

2

Följ Sollentuna FFs eller Assyriska FFs rapportering
5 13 maj 16:00 Carlstad United BK -
Akropolis IF

1

Följ Carlstad United BKs eller Akropolis IFs rapportering
5 14 maj 15:00 Arameisk-Syrianska IF -
IFK Luleå

7

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller IFK Luleås rapportering
5 14 maj 16:00 Nyköpings BIS -
Vasalunds IF

0

Följ Nyköpings BIS eller Vasalunds IFs rapportering
5 14 maj 17:00 Enskede IK -
Västerås SK FK

0

Följ Enskede IKs eller Västerås SK FKs rapportering
5 15 maj 19:00 Sandvikens IF -
IK Brage

5

Följ Sandvikens IFs eller IK Brages rapportering
5 15 maj 19:00 Umeå FC -
Team TG FF

2

Följ Umeå FCs eller Team TG FFs rapportering
6 20 maj 14:00 IK Brage -
Umeå FC

3

Följ IK Brages eller Umeå FCs rapportering
6 20 maj 16:00 Akropolis IF -
Arameisk-Syrianska IF

1

Följ Akropolis IFs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
6 20 maj 16:00 Assyriska FF -
Enskede IK

3

Följ Assyriska FFs eller Enskede IKs rapportering
6 21 maj 15:00 Team TG FF -
Carlstad United BK

1

Följ Team TG FFs eller Carlstad United BKs rapportering
6 21 maj 16:00 IFK Luleå -
Nyköpings BIS

5

Följ IFK Luleås eller Nyköpings BIS rapportering
6 21 maj 16:00 Västerås SK FK -
Sandvikens IF

5

Följ Västerås SK FKs eller Sandvikens IFs rapportering
6 21 maj 17:00 Vasalunds IF -
Sollentuna FF

5

Följ Vasalunds IFs eller Sollentuna FFs rapportering
7 27 maj 16:00 Sollentuna FF -
Sandvikens IF

0

Följ Sollentuna FFs eller Sandvikens IFs rapportering
7 28 maj 15:00 IK Brage -
IFK Luleå

4

Följ IK Brages eller IFK Luleås rapportering
7 28 maj 16:00 Arameisk-Syrianska IF -
Team TG FF

1

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Team TG FFs rapportering
7 28 maj 16:00 Carlstad United BK -
Västerås SK FK

2

Följ Carlstad United BKs eller Västerås SK FKs rapportering
7 28 maj 16:00 Umeå FC -
Nyköpings BIS

2

Följ Umeå FCs eller Nyköpings BIS rapportering
7 28 maj 16:00 Assyriska FF -
Akropolis IF

2

Följ Assyriska FFs eller Akropolis IFs rapportering
7 28 maj 17:00 Enskede IK -
Vasalunds IF

6

Följ Enskede IKs eller Vasalunds IFs rapportering
8 1 jun 19:00 Carlstad United BK -
Umeå FC

3

Följ Carlstad United BKs eller Umeå FCs rapportering
8 3 jun 16:00 Enskede IK -
IK Brage

6

Följ Enskede IKs eller IK Brages rapportering
8 3 jun 16:00 Akropolis IF -
Vasalunds IF

1

Följ Akropolis IFs eller Vasalunds IFs rapportering
8 4 jun 15:00 Team TG FF -
Sollentuna FF

1

Följ Team TG FFs eller Sollentuna FFs rapportering
8 4 jun 16:00 IFK Luleå -
Västerås SK FK

2

Följ IFK Luleås eller Västerås SK FKs rapportering
8 4 jun 16:00 Nyköpings BIS -
Arameisk-Syrianska IF

0

Följ Nyköpings BIS eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
8 4 jun 17:00 Sandvikens IF -
Assyriska FF

4

Följ Sandvikens IFs eller Assyriska FFs rapportering
9 10 jun 16:00 Arameisk-Syrianska IF -
Sollentuna FF

2

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Sollentuna FFs rapportering
9 11 jun 16:00 Västerås SK FK -
Akropolis IF

0

Följ Västerås SK FKs eller Akropolis IFs rapportering
9 11 jun 16:00 Assyriska FF -
Team TG FF

2

Följ Assyriska FFs eller Team TG FFs rapportering
9 11 jun 17:00 Sandvikens IF -
Carlstad United BK

0

Följ Sandvikens IFs eller Carlstad United BKs rapportering
9 11 jun 17:00 Vasalunds IF -
IK Brage

0

Följ Vasalunds IFs eller IK Brages rapportering
9 12 jun 19:00 Nyköpings BIS -
Enskede IK

1

Följ Nyköpings BIS eller Enskede IKs rapportering
9 12 jun 19:00 Umeå FC -
IFK Luleå

3

Följ Umeå FCs eller IFK Luleås rapportering
10 17 jun 16:00 Sollentuna FF -
Västerås SK FK

4

Följ Sollentuna FFs eller Västerås SK FKs rapportering
10 17 jun 16:00 Carlstad United BK -
Nyköpings BIS

0

Följ Carlstad United BKs eller Nyköpings BIS rapportering
10 17 jun 16:00 IK Brage -
Assyriska FF

0

Följ IK Brages eller Assyriska FFs rapportering
10 18 jun 15:30 Umeå FC -
Arameisk-Syrianska IF

1

Följ Umeå FCs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
10 18 jun 16:00 Akropolis IF -
Team TG FF

0

Följ Akropolis IFs eller Team TG FFs rapportering
10 18 jun 16:00 IFK Luleå -
Vasalunds IF

1

Följ IFK Luleås eller Vasalunds IFs rapportering
10 18 jun 17:00 Enskede IK -
Sandvikens IF

1

Följ Enskede IKs eller Sandvikens IFs rapportering
11 25 jun 15:00 Arameisk-Syrianska IF -
Carlstad United BK

1

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Carlstad United BKs rapportering
11 25 jun 15:00 Team TG FF -
Vasalunds IF

3

Följ Team TG FFs eller Vasalunds IFs rapportering
11 25 jun 15:00 Assyriska FF -
IFK Luleå

2

Följ Assyriska FFs eller IFK Luleås rapportering
11 25 jun 15:30 Enskede IK -
Umeå FC

2

Följ Enskede IKs eller Umeå FCs rapportering
11 25 jun 17:00 Sandvikens IF -
Nyköpings BIS

2

Följ Sandvikens IFs eller Nyköpings BIS rapportering
11 26 jun 19:00 Akropolis IF -
Sollentuna FF

2

Följ Akropolis IFs eller Sollentuna FFs rapportering
11 26 jun 19:00 Västerås SK FK -
IK Brage

2

Följ Västerås SK FKs eller IK Brages rapportering
12 1 jul 14:00 Umeå FC -
Sandvikens IF

4

Följ Umeå FCs eller Sandvikens IFs rapportering
12 1 jul 16:00 Sollentuna FF -
Carlstad United BK

0

Följ Sollentuna FFs eller Carlstad United BKs rapportering
12 1 jul 16:00 Arameisk-Syrianska IF -
Enskede IK

1

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Enskede IKs rapportering
12 2 jul 16:00 IFK Luleå -
Team TG FF

4

Följ IFK Luleås eller Team TG FFs rapportering
12 2 jul 16:00 Nyköpings BIS -
Assyriska FF

2

Följ Nyköpings BIS eller Assyriska FFs rapportering
12 2 jul 17:00 Vasalunds IF -
Västerås SK FK

3

Följ Vasalunds IFs eller Västerås SK FKs rapportering
12 2 jul 18:00 IK Brage -
Akropolis IF

0

Följ IK Brages eller Akropolis IFs rapportering
13 8 jul 16:00 Carlstad United BK -
Enskede IK

2

Följ Carlstad United BKs eller Enskede IKs rapportering
13 8 jul 16:00 Vasalunds IF -
Assyriska FF

0

Följ Vasalunds IFs eller Assyriska FFs rapportering
13 8 jul 16:00 Västerås SK FK -
Nyköpings BIS

2

Följ Västerås SK FKs eller Nyköpings BIS rapportering
13 9 jul 14:00 Team TG FF -
IK Brage

2

Följ Team TG FFs eller IK Brages rapportering
13 9 jul 15:00 Akropolis IF -
IFK Luleå

5

Följ Akropolis IFs eller IFK Luleås rapportering
13 9 jul 15:30 Sollentuna FF -
Umeå FC

0

Följ Sollentuna FFs eller Umeå FCs rapportering
13 9 jul 17:00 Sandvikens IF -
Arameisk-Syrianska IF

2

Följ Sandvikens IFs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
14 13 jul 19:00 Arameisk-Syrianska IF -
Vasalunds IF

1

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Vasalunds IFs rapportering
14 13 jul 19:00 IFK Luleå -
Sollentuna FF

5

Följ IFK Luleås eller Sollentuna FFs rapportering
14 14 jul 19:00 Nyköpings BIS -
Akropolis IF

2

Följ Nyköpings BIS eller Akropolis IFs rapportering
14 16 jul 14:00 Umeå FC -
Västerås SK FK

1

Följ Umeå FCs eller Västerås SK FKs rapportering
14 16 jul 14:00 IK Brage -
Team TG FF

0

Följ IK Brages eller Team TG FFs rapportering
14 16 jul 16:00 Assyriska FF -
Sandvikens IF

0

Följ Assyriska FFs eller Sandvikens IFs rapportering
14 16 jul 17:00 Enskede IK -
Carlstad United BK

0

Följ Enskede IKs eller Carlstad United BKs rapportering
15 19 aug 15:00 Sandvikens IF -
Enskede IK

1

Följ Sandvikens IFs eller Enskede IKs rapportering
15 19 aug 16:00 Akropolis IF -
Assyriska FF

0

Följ Akropolis IFs eller Assyriska FFs rapportering
15 19 aug 16:00 Vasalunds IF -
Carlstad United BK

1

Följ Vasalunds IFs eller Carlstad United BKs rapportering
15 20 aug 16:00 Sollentuna FF -
IK Brage

2

Följ Sollentuna FFs eller IK Brages rapportering
15 20 aug 16:00 Västerås SK FK -
Arameisk-Syrianska IF

2

Följ Västerås SK FKs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
15 20 aug 16:45 Team TG FF -
Nyköpings BIS

0

Följ Team TG FFs eller Nyköpings BIS rapportering
15 21 aug 19:00 IFK Luleå -
Umeå FC

4

Följ IFK Luleås eller Umeå FCs rapportering
16 26 aug 15:00 Carlstad United BK -
Sandvikens IF

3

Följ Carlstad United BKs eller Sandvikens IFs rapportering
16 27 aug 15:00 Arameisk-Syrianska IF -
Akropolis IF

2

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Akropolis IFs rapportering
16 27 aug 15:00 Umeå FC -
Sollentuna FF

0

Följ Umeå FCs eller Sollentuna FFs rapportering
16 27 aug 16:00 Enskede IK -
Team TG FF

2

Följ Enskede IKs eller Team TG FFs rapportering
16 27 aug 16:00 Nyköpings BIS -
IFK Luleå

6

Följ Nyköpings BIS eller IFK Luleås rapportering
16 27 aug 16:00 Assyriska FF -
Vasalunds IF

6

Följ Assyriska FFs eller Vasalunds IFs rapportering
16 28 aug 19:00 IK Brage -
Västerås SK FK

2

Följ IK Brages eller Västerås SK FKs rapportering
17 1 sep 19:00 Team TG FF -
Umeå FC

2

Följ Team TG FFs eller Umeå FCs rapportering
17 2 sep 15:00 Sandvikens IF -
Sollentuna FF

1

Följ Sandvikens IFs eller Sollentuna FFs rapportering
17 3 sep 16:00 Akropolis IF -
Enskede IK

0

Följ Akropolis IFs eller Enskede IKs rapportering
17 3 sep 16:00 IFK Luleå -
Assyriska FF

4

Följ IFK Luleås eller Assyriska FFs rapportering
17 3 sep 16:00 Västerås SK FK -
Carlstad United BK

2

Följ Västerås SK FKs eller Carlstad United BKs rapportering
17 3 sep 17:00 Vasalunds IF -
Nyköpings BIS

1

Följ Vasalunds IFs eller Nyköpings BIS rapportering
17 3 sep 17:00 IK Brage -
Arameisk-Syrianska IF

1

Följ IK Brages eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
18 9 sep 15:00 Arameisk-Syrianska IF -
Sandvikens IF

0

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Sandvikens IFs rapportering
18 9 sep 16:00 Sollentuna FF -
Vasalunds IF

0

Följ Sollentuna FFs eller Vasalunds IFs rapportering
18 10 sep 14:00 Carlstad United BK -
Team TG FF

2

Följ Carlstad United BKs eller Team TG FFs rapportering
18 10 sep 14:00 Umeå FC -
Akropolis IF

0

Följ Umeå FCs eller Akropolis IFs rapportering
18 10 sep 15:00 Enskede IK -
IFK Luleå

5

Följ Enskede IKs eller IFK Luleås rapportering
18 10 sep 16:00 Nyköpings BIS -
Västerås SK FK

1

Följ Nyköpings BIS eller Västerås SK FKs rapportering
18 10 sep 16:00 Assyriska FF -
IK Brage

1

Följ Assyriska FFs eller IK Brages rapportering
19 16 sep 14:00 Sandvikens IF -
Umeå FC

1

Följ Sandvikens IFs eller Umeå FCs rapportering
19 17 sep 16:00 Team TG FF -
Assyriska FF

1

Följ Team TG FFs eller Assyriska FFs rapportering
19 17 sep 16:00 Akropolis IF -
IK Brage

1

Följ Akropolis IFs eller IK Brages rapportering
19 17 sep 16:00 IFK Luleå -
Arameisk-Syrianska IF

5

Följ IFK Luleås eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
19 17 sep 16:00 Nyköpings BIS -
Carlstad United BK

2

Följ Nyköpings BIS eller Carlstad United BKs rapportering
19 17 sep 17:00 Vasalunds IF -
Enskede IK

2

Följ Vasalunds IFs eller Enskede IKs rapportering
19 18 sep 19:00 Västerås SK FK -
Sollentuna FF

2

Följ Västerås SK FKs eller Sollentuna FFs rapportering
20 23 sep 14:00 Team TG FF -
Sandvikens IF

4

Följ Team TG FFs eller Sandvikens IFs rapportering
20 23 sep 14:00 Carlstad United BK -
Assyriska FF

1

Följ Carlstad United BKs eller Assyriska FFs rapportering
20 23 sep 16:00 Sollentuna FF -
Enskede IK

1

Följ Sollentuna FFs eller Enskede IKs rapportering
20 24 sep 15:00 IFK Luleå -
Akropolis IF

5

Följ IFK Luleås eller Akropolis IFs rapportering
20 24 sep 15:30 Arameisk-Syrianska IF -
Umeå FC

1

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Umeå FCs rapportering
20 24 sep 16:00 Västerås SK FK -
Vasalunds IF

0

Följ Västerås SK FKs eller Vasalunds IFs rapportering
20 24 sep 17:00 IK Brage -
Nyköpings BIS

1

Följ IK Brages eller Nyköpings BIS rapportering
21 30 sep 16:00 Sollentuna FF -
Arameisk-Syrianska IF

0

Följ Sollentuna FFs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
21 30 sep 16:00 Akropolis IF -
Carlstad United BK

0

Följ Akropolis IFs eller Carlstad United BKs rapportering
21 1 okt 14:00 Umeå FC -
IK Brage

0

Följ Umeå FCs eller IK Brages rapportering
21 1 okt 16:00 Sandvikens IF -
IFK Luleå

5

Följ Sandvikens IFs eller IFK Luleås rapportering
21 1 okt 16:00 Vasalunds IF -
Team TG FF

1

Följ Vasalunds IFs eller Team TG FFs rapportering
21 1 okt 16:00 Assyriska FF -
Västerås SK FK

1

Följ Assyriska FFs eller Västerås SK FKs rapportering
21 1 okt 17:00 Enskede IK -
Nyköpings BIS

1

Följ Enskede IKs eller Nyköpings BIS rapportering
22 7 okt 16:00 Carlstad United BK -
Sollentuna FF

2

Följ Carlstad United BKs eller Sollentuna FFs rapportering
22 8 okt 13:00 Nyköpings BIS -
Sandvikens IF

1

Följ Nyköpings BIS eller Sandvikens IFs rapportering
22 8 okt 15:30 Team TG FF -
Arameisk-Syrianska IF

1

Följ Team TG FFs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
22 8 okt 16:00 Västerås SK FK -
IFK Luleå

6

Följ Västerås SK FKs eller IFK Luleås rapportering
22 8 okt 16:00 Assyriska FF -
Umeå FC

1

Följ Assyriska FFs eller Umeå FCs rapportering
22 8 okt 17:00 Vasalunds IF -
Akropolis IF

1

Följ Vasalunds IFs eller Akropolis IFs rapportering
22 8 okt 17:00 IK Brage -
Enskede IK

1

Följ IK Brages eller Enskede IKs rapportering
23 14 okt 15:00 Akropolis IF -
Västerås SK FK

1

Följ Akropolis IFs eller Västerås SK FKs rapportering
23 15 okt 14:00 IFK Luleå -
IK Brage

4

Följ IFK Luleås eller IK Brages rapportering
23 15 okt 15:00 Arameisk-Syrianska IF -
Nyköpings BIS

0

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Nyköpings BIS rapportering
23 15 okt 15:00 Umeå FC -
Carlstad United BK

0

Följ Umeå FCs eller Carlstad United BKs rapportering
23 15 okt 16:00 Sollentuna FF -
Team TG FF

7

Följ Sollentuna FFs eller Team TG FFs rapportering
23 15 okt 17:00 Sandvikens IF -
Vasalunds IF

0

Följ Sandvikens IFs eller Vasalunds IFs rapportering
23 15 okt 17:00 Enskede IK -
Assyriska FF

0

Följ Enskede IKs eller Assyriska FFs rapportering
24 21 okt 14:00 Nyköpings BIS -
Umeå FC

1

Följ Nyköpings BIS eller Umeå FCs rapportering
24 21 okt 15:00 Carlstad United BK -
Arameisk-Syrianska IF

2

Följ Carlstad United BKs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
24 22 okt 14:00 Team TG FF -
Akropolis IF

0

Följ Team TG FFs eller Akropolis IFs rapportering
24 22 okt 15:00 Vasalunds IF -
IFK Luleå

6

Följ Vasalunds IFs eller IFK Luleås rapportering
24 22 okt 16:00 Västerås SK FK -
Enskede IK

1

Följ Västerås SK FKs eller Enskede IKs rapportering
24 22 okt 16:00 Assyriska FF -
Sollentuna FF

1

Följ Assyriska FFs eller Sollentuna FFs rapportering
24 23 okt 19:00 IK Brage -
Sandvikens IF

0

Följ IK Brages eller Sandvikens IFs rapportering
25 29 okt 13:00 Nyköpings BIS -
Sollentuna FF

1

Följ Nyköpings BIS eller Sollentuna FFs rapportering
25 29 okt 14:00 Umeå FC -
Enskede IK

0

Följ Umeå FCs eller Enskede IKs rapportering
25 29 okt 15:00 Arameisk-Syrianska IF -
Assyriska FF

2

Följ Arameisk-Syrianska IFs eller Assyriska FFs rapportering
25 29 okt 15:00 Akropolis IF -
Sandvikens IF

0

Följ Akropolis IFs eller Sandvikens IFs rapportering
25 29 okt 15:00 IFK Luleå -
Carlstad United BK

5

Följ IFK Luleås eller Carlstad United BKs rapportering
25 29 okt 16:00 Västerås SK FK -
Team TG FF

0

Följ Västerås SK FKs eller Team TG FFs rapportering
25 29 okt 17:00 IK Brage -
Vasalunds IF

1

Följ IK Brages eller Vasalunds IFs rapportering
26 4 nov 14:00 Sandvikens IF -
Västerås SK FK

6

Följ Sandvikens IFs eller Västerås SK FKs rapportering
26 4 nov 14:00 Sollentuna FF -
Akropolis IF

5

Följ Sollentuna FFs eller Akropolis IFs rapportering
26 4 nov 14:00 Team TG FF -
IFK Luleå

4

Följ Team TG FFs eller IFK Luleås rapportering
26 4 nov 14:00 Enskede IK -
Arameisk-Syrianska IF

1

Följ Enskede IKs eller Arameisk-Syrianska IFs rapportering
26 4 nov 14:00 Carlstad United BK -
IK Brage

1

Följ Carlstad United BKs eller IK Brages rapportering
26 4 nov 14:00 Vasalunds IF -
Umeå FC

1

Följ Vasalunds IFs eller Umeå FCs rapportering
26 4 nov 14:00 Assyriska FF -
Nyköpings BIS

0

Följ Assyriska FFs eller Nyköpings BIS rapportering